Do FINAŁ IMP pozostało: 12 godz. i 53 min. Jest już nas: 6300 Kibiców. KUP
BILET
Sponsor meczu
ARTYKUŁY:


Ustalono już nowy termin meczu sparingowego z gnieźnieńskim Startem, który odbędzie się na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Żółto-niebiescy z ekipą z Wielkopolski zmierzą się 10 kwietnia.

Mecz sparingowy z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek Ekstraligi odbędzie się w przyszłą środę o godzinie 17. - 10 kwietnia planujemy odjechać pierwszy mecz sparingowy na naszym torze z drużyną Startu Gniezno. Do sprawdzenia będę miał wszystkich zawodników oprócz Krzysztofa Kasprzaka i Nielsa K. Iversena. Musimy odjechać te zawody przed rozgrywkami ligowymi, abym mógł zobaczyć w jakiej dyspozycji są zawodnicy trenujący w Gorzowie. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie - powiedział na łamach www.stalgorzow.pl trener drużyny Piotr Paluch.

Podczas środowego test-meczu kibice będą mieli do dyspozycji dolną trybunę. Wejść na stadion można za okazaniem programu zawodów, który kosztuje 10 złotych. Posiadacze karnetów obejrzą sparing za darmo. Chętni posiadający całoroczne wejściówki mogą zakupić program w cenie 2 złotych.

  WERSJE JĘZYKOWE:

WYSZUKAJ W SERWISIE:

RELACJA LIVE:
Relacja LIVE


NASTĘPNE ZAWODY:
FINAŁ IMP
05-07-2015 g: 19:00
Kup Bilet


STARTY ZAWODNIKÓW:

Niels Kristian Iversen, Matej Zagar, Krzysztof Kasprzak

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff

04-07-2015 (sobota)

Rafał Karczmarz

Finał Brązowego Kasku w Rawiczu

04-07-2015 (sobota)

K. Kasprzak, B. Zmarzlik, T. Gapiński, P. Świderski, A. Cyfer

Final IMP w Gorzowie Wlkp.

05-07-2015 (niedziela)

Rafał Karczmarz

Turniej o puchar MACEC w Gorzowie Wlkp.

05-07-2015 (niedziela)


Instagram