PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020

GALPS: Ostatnia batalia rundy zasadniczej - Stal Bowling City Gorzów vs X-Alkohole (zapowiedź)

Data: 13 GRUDZIEŃ 2015 12:00 / Autor:
GALPS: Ostatnia batalia rundy zasadniczej - Stal Bowling City Gorzów vs X-Alkohole (zapowiedź)

Już w najbliższy wtorek Stalowcy powalczą z ekipą X-Alkohole o siódme zwycięstwo w zasadniczej rundzie...

Już w najbliższy wtorek Stalowcy powalczą z ekipą X-Alkohole o siódme zwycięstwo w zasadniczej rundzie Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. „Żółto-niebieskich” czeka niezwykle trudne i bardzo ważne spotkanie, które przesądzi o tym, na kogo trafią w play-offach.

 

 

- X-Alkohole, to zespół, który w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Ich podstawowym atutem jest zgranie. Panowie grają ze sobą już parę lat, więc znają się jak łyse konie. Nie liczymy na ich słabe strony, wierzę w to, że to my zagramy dobry mecz i wygramy. Czy czujemy presję? Myślę, że nie, ale widać zdecydowaną zmianę nastrojów. Nie ma już braku wiary czy narzekania. Atmosfera w zespole jest rewelacyjna, co przekłada się na podejście do meczu czy samą grę. Jestem optymistą, a że mam największe doświadczenie i troszkę więcej lat niż pozostali członkowie zespołu wierzę, a nawet jestem pewny, że ten sezon będzie dla nas bardzo udany.

 

Za „żółto-niebieskimi” siedem istotnych meczów, z których aż sześć razy wychodzili zwycięsko. Już od kilku rund zajmują fotel lidera i z pewnością będą o niego walczyć z poświęceniem, tak jak robili to w każdym meczu. Choć początek sezonu nie był idealny, zdarzały się mecze, w których brakowało skupienia do końca spotkania i w szeregi siatkarzy wkradało się rozluźnienie, to jednak ostatecznie wychodzili z nich zwycięsko. Zwłaszcza ostatnie mecze pokazały, że wszystko idzie w dobrym kierunku i drużyna spisuje się coraz lepiej.

 

X-Alkohole zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli GALPS i mają na koncie cztery zwycięstwa, jednak dwie poprzednie kolejki kończyły się ich przegraną. Jedno jest pewne, obie ekipy zapewnią emocje na wysokim poziomie i będą cieszyć oko znakomitą  siatkówką. Początek spotkania 15.12.2015r. o godzinie 18.30!