PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
16.11.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - SPR Bór Oborniki Śląskie - piłka ręczna
Truly Work

GALPS: Maciej Błoch: - Interesuje nas tylko zwycięstwo

Data: 20 LUTY 2017 10:20 / Autor:
GALPS: Maciej Błoch: - Interesuje nas tylko zwycięstwo

Stalowcy wracają we wtorek na boisko po dość długiej pauzie. Najbliższym rywalem będzie SM Górczyn, który w rundzie zasadniczej uległ żółto-niebieskim 0:3. Co przed tym meczem mówi kapitan Stal Bowling City Gorzów?

www.stalgorzow.pl: Ostatni mecz przed przerwą poszedł po Waszej myśli, wygraliście gładko 3:0 z teamem AWF 2. Jak podsumujesz to spotkanie?


Maciej Błoch: Nie było to najtrudniejsze spotkanie, ale pozwoliło nam dopracować zgranie, którego nam ostatnio brakuje. Kontuzje w naszych szeregach powodują, że mamy duże rotacje w składzie. Na szczęście długą przerwę wykorzystaliśmy na regenerację zdrowia.


W rundzie zasadniczej SM Górczyn nie dał rady Was pokonać, wygraliście bez większych problemów 3:0. Jakie jest Wasze nastawienie przed najbliższym spotkaniem?


- To prawda, że ostatni mecz z Górczynem udało się nam wygrać 3:0, ale rezultat nie oddaje przebiegu spotkania. Wbrew wynikowi, który widniał na tablicy, nie był to łatwy mecz. Górczyn  jest  wymagającym przeciwnikiem i zdajemy sobie sprawę, że pomimo wcześniejszej wygranej, zbliżające się spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych.


Jaki jest cel przed nabliższym meczem? Macie jakiś przepis na sukces?


-  Musimy wyjść do tego spotkania bardzo skoncentrowani i zagrać na 100%. Oczywiście, interesuje nas tylko zwycięstwo, jeśli chcemy myśleć o finale.


Jakie są Wasze atuty przed wtorkowym spotkaniem?


- W poprzednim sezonie mógłbym śmiało powiedzieć, że naszym atutem jest zgranie i pełen, równy skład. Jak wiadomo, w tym sezonie kontuzje nas trochę rozłożyły, ale wierzę w chłopaków i pełne zaangażowanie. Mogę obiecać kibicom, że będziemy walczyć i postaramy się pokazać kawał dobrej siatkówki. Serdecznie zapraszam!