PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
25.11.2017r. godz. 18:30 - Stal Gorzów - Real Astromal Leszno - piłka ręczna.
Cash Broker Forbet

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: Stal Gorzów w finale!

Data: 11 WRZESIEŃ 2017 23:20 / Autor: Klaudia Czułada / E-mail:
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: Stal Gorzów w finale!

Gorzowscy juniorzy zajęli drugie miejsce w ostatnim półfinale DMPJ, który rozegrany został na torze w Gdańsku. Zawodnicy Stali awansowali tym samym do finału, który odbędzie się 26 września w Toruniu.

W poniedziałkowych zawodach zdecydowanym liderem Stali był Hubert Czerniawski. W zawodach dominowali jednak gospodarze, którzy wygrali z różnicą ośmiu punktów i również zapewnili sobie awans do finałowego starcia.

 

Wyniki:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 24 pkt.
1. Karol Żupiński - 3 (3,-,0,u)
2. Aureliusz Bieliński - 6 (1,3,-,2)
3. Marcin Turowski - 6 (2,-,2,2)
22. Dominik Kossakowski - 9 (3,3,3)

 

Cash Broker Stal Gorzów - 16 pkt.
4. Hubert Czerniawski - 9 (2,2,3,2)
5. Kamil Nowacki - 3 (0,1,2,0)
6. Alan Szczotka - 4 (0,2,0,2)

 

Betard Sparta Wrocław - 16 pkt.
7. Damian Dróżdż - 4 (2,1,1,0)
8. Lars Skupień - 3 (t,2,u,1)
9. Oskar Bober - 9 (3,1,2,3)

 

HAWA Start Gniezno - 12 pkt.
10. Patryk Fajfer - 7 (3,1,1,2)
11. Damian Stalkowski - 5 (u,1,1,3)
12. Brak zawodnika - 0 (ns,ns,ns,ns)

 

Lokomotiv Daugavpils - 18 pkt.
13. Oleg Michaiłow - 9 (2,2,3,2)
14. Davis Kurmis - 3 (1,1,0,1)
15. Artiom Trofimow - 6 (3,0,0,3)

 

Stal Rzeszów - 19 pkt.
16. Wiktor Lampart - 8 (3,1,3,1)
17. Mateusz Rząsa - 1 (0,0,0,1)
18. Bartłomiej Kowalski - 10 (3,1,3,3)

 

MRGARDEN GKM Grudziądz - 20 pkt.
19. Dawid Wawrzyniak - 4 (0,1,2,1)
20. Kamil Wieczorek - 10 (1,3,3,3)
21. Mike Trzensiok - 6 (2,2,2,0)
28. Damian Lotarski - 0 ()

 

Bieg po biegu:
1. (67.14) Żupiński, Czerniawski, Bieliński, Nowacki
2. (67.82) Fajfer, Dróżdż, Skupień (t), Stalkowski (u3)
3. (66.87) Lampart, Michaiłow, Kurmis, Rząsa
4. (66.47) Kossakowski, Turowski, Wieczorek, Wawrzyniak
5. (68.30) Bober, Czerniawski, Dróżdż, Szczotka
6. (67.43) Trofimow, Michaiłow, Fajfer
7. (68.51) Kowalski, Trzensiok, Wawrzyniak, Rząsa
8. (66.74) Kossakowski, Skupień, Bober, Żupiński
9. (69.33) Czerniawski, Szczotka, Stalkowski
10. (67,60) Wieczorek, Trzensiok, Kurmis, Trofimow
11. (68.39) Bieliński, Turowski, Lampart, Rząsa
12. (67.07) Michaiłow, Czerniawski, Nowacki, Kurmis
13. (67.54) Lampart, Bober, Kowalski, Skupień (u3)
14. (68.43) Wieczorek, Trzensiok, Stalkowski
15. (66.88) Kossakowski, Turowski, Kurmis, Trofimow
16. (68.29) Kowalski, Nowacki, Lampart, Szczotka
17. (69.23) Bober, Wawrzyniak, Dróżdż, Trzensiok
18. (69.49) Stalkowski, Bieliński, Fajfer, Żupiński (u4)
19. (69.07) Wieczorek, Szczotka, Wawrzyniak, Nowacki
20. (68.74) Trofimow, Michaiłow, Skupień, Dróżdż
21. (68.69) Kowalski, Fajfer, Rząsa

 

 

NCD: 66,47 - uzyskał Dominik Kossakowski w IV wyścigu.

 

 

Sędzia: Michał Sasień (Gdańsk)

 

Wyniki za: Sportowefakty.wpl.pl/zuzel