PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Jurand Ciechanów - piłka ręczna - 29.09.2018r. godz. 18:30
Cash Broker Aplikacja

Szymon Woźniak na pokładzie Stali Gorzów!

Data: 08 LISTOPAD 2017 15:30 / Autor: Redakcja / E-mail:
Szymon Woźniak na pokładzie Stali Gorzów!

Indywidualny Mistrz Polski uzgodnił dziś warunki startów w gorzowskim klubie w sezonie 2018.

To duże wzmocnienie dla żółto-niebieskich i wyraźny sygnał, że gorzowski klub chce się nadal liczyć w walce o najwyższe cele. Do Stali dołącza Szymon Woźniak, który zdecydował się na przenosiny z Wrocławia. Co prawda kontrakt nie został dziś podpisany ze względu na protest zawodników, ale warunki startów zostały już ustalone.

 

- Stal przedstawiła mi po sezonie swoją propozycję. Potrzebowałem trochę czasu na decyzję, bo pierwszeństwo w rozmowach miał klub z Wrocławia. Zdecydowałem ostatecznie, że chcę ścigać się nad Wartą. Po mojej decyzji negocjacje trwały krócej niż obiad i szybko doszliśmy do porozumienia. Wierzę, że Gorzów to dobre miejsce, by wykonać kolejny krok do przodu w mojej karierze - powiedział Szymon Woźniak.

 

Co o nowym członku drużyny mówi prezes Stali, Ireneusz Maciej Zmora? - Postawiliśmy na zawodnika, który jest młody, perspektywiczny i świetnie czuje się na gorzowskim torze. To fajny, ułożony i sympatyczny chłopak, który na pewno wpisze się w naszą drużynę i będzie jej ważnym elementem - powiedział po spotkaniu z Woźniakiem sternik żółto-niebieskich.