PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
27.07.2018r. - Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno.
Cash Broker GP 2018 Sporbonus - dolacz do druzyny

DMPJ: Stal Gorzów najlepsza w Zielonej Górze

Data: 10 LIPIEC 2018 19:50 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stal Gorzów najlepsza w Zielonej Górze

Młodzieżowcy Stali Gorzów kapitalnie zainaugurowali półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

"Żółto-niebiescy" odnieśli triumf w pierwszej rundzie półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana w Zielonej Górze. U "Stalowców" każdy z zawodników pojechał na miarę swoich możliwości i przyczynił się do końcowego sukcesu. Najwięcej punktów dla ekipy z miasta nad Wartą uzyskał Mateusz Bartkowiak. Świeżo upieczony wicemistrz świata w klasie 250cc zainkasował 7 "oczek". Na drugim miejscu ex aequo uplasowały się drużyny Speed Car Motoru Lublin oraz Aforti Startu Gniezno.

 

Wyniki:
I. Cash Broker Stal Gorzów - 22 pkt.

19. Rafał Karczmarz - 5 (1,3,1,-)
20. Hubert Czerniawski - 4 (-,0,2,2)
21. Alan Szczotka - 6 (2,3,1,-)
28. Mateusz Bartkowiak - 7 (2,2,3)

II-III. Speed Car Motor Lublin - 21 pkt.
10. Wiktor Lampart - 11 (3,2,3,3)
11. Oskar Bober - 10 (2,3,3,2)
12. Emil Peroń - 0 (ns,ns,ns,ns)

II-III. Aforti Start Gniezno - 21 pkt.
16. Norbert Krakowiak - 7 (2,2,w,3)
17. Maksymilian Bogdanowicz - 8 (3,1,3,1)
18. Damian Stalkowski - 6 (0,3,1,2)
27. Szymon Szwacher - 0 ()

IV. Lokomotiv Daugavpils - 18 pkt.
4. Davis Kurmis - 10 (2,3,2,3)
5. Ernest Matjuszonoks - 3 (1,2,0,0)
6. Elvis Avgucevics - 5 (1,1,2,1)

V. Falubaz Zielona Góra - 16 pkt.
1. Sebastian Niedźwiedź - 9 (3,3,2,1)
2. Alex Zgardziński - 0 (-,ns,-,ns)
3. Damian Pawliczak - 0 (ns,-,-,ns)
22. Mateusz Tonder - 7 (d,3,1,3)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 15 pkt.
13. Dominik Kossakowski - 7 (1,3,1,2)
14. Karol Żupiński - 4 (0,2,0,2)
15. Marcin Turowski - 4 (1,1,1,1)

VII. ROW Rybnik - 13 pkt.
7. Robert Chmiel - 9 (1,2,3,3)
8. Mateusz Tudzież - 1 (t,0,1,w)
9. Przemysław Giera - 3 (0,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. (62,06) Niedźwiedź, Kurmis, Matjuszonoks, Tonder (d)
2. (62,32) Lampart, Bober, Chmiel, Tudzież (t)
3. (62,13) Bogdanowicz, Krakowiak, Kossakowski, Żupiński
4. (62,12) Niedźwiedź, Bartkowiak, Karczmarz, Pawliczak
5. Kurmis, Chmiel, Avgucevics, Giera
6. (62,78) Kossakowski, Lampart, Turowski, Peroń
7. (62,13) Karczmarz, Szczotka, Bogdanowicz, Stalkowski
8. (62,56) Tonder, Niedźwiedź, Giera, Tudzież
9. (63,03) Bober, Kurmis, Avgucevics, Peroń
10. (62,94) Szczotka, Żupiński, Turowski, Czerniawski
11. (62,23) Bogdanowicz, Krakowiak, Tonder, Zgardziński
12. (62,89) Kurmis, Matjuszonoks, Kossakowski, Żupiński
13. (63,19) Stalkowski, Giera, Tudzież, Krakowiak (w)
14. (62,91) Bober, Czerniawski, Szczotka, Peroń
15. (63,56) Tonder, Żupiński, Turowski, Pawliczak
16. (63,56) Krakowiak, Avgucevics, Stalkowski, Matjuszonoks
17. (63,00) Chmiel, Bartkowiak, Karczmarz, Giera
18. (62,94) Lampart, Bober, Niedźwiedź, Zgardziński
19. (62,47) Bartkowiak, Czerniawski, Avgucevics, Matjuszonoks
20. (63,56) Chmiel, Kossakowski, Turowski, Tudzież (w)
21. (64,19) Lampart, Stalkowski, Bogdanowicz, Peroń

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl