PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020

Janusz Szopa: Po to gramy w III lidze, aby się uczyć - Stal Gorzów vs Szczypiorniak Gorzyce Wielkie (zapowiedź)

Data: 26 PAŹDZIERNIK 2018 15:20 / Autor: Jakub Szandała / E-mail:
Janusz Szopa: Po to gramy w III lidze, aby się uczyć - Stal Gorzów vs Szczypiorniak Gorzyce Wielkie (zapowiedź)

Rezerwy Stali Gorzów zainaugurują sezon już w sobotę. Wszyscy są już gotowi i czekają z niecierpliwością.

 

Przed nami wielkie starcie, bo zagramy z ekipą, która w swoim składzie posiada byłych zawodników Ostrowa Wielkopolskiego. - Jest to mocny zespół. Oni mają ambicję awansować do II ligi. To jest bardzo trudny przeciwnik, zważywszy na to, że my gramy młodzieżą, a goście są bardzo doświadczeni – wytłumaczył szkoleniowiec Stali Gorzów II Janusz Szopa.

 

Tak jak już nie raz sam trener podkreślał, że tutaj nie chodzi o wynik, nie on jest najważniejszy. To zbieranie cennego doświadczenia jest priorytetem. - Chcemy się dobrze zaprezentować. Mam nadzieję, że mecz będzie trzymał w napięciu do samego końca, do ostatniej sekundy. Nawet jeśli nie uda się wygrać, to trudno. Po to gramy w tej lidze, żeby się uczyć – wyjaśnił Szopa.

 

Jakiej spodziewamy się frekwencji? - Na pewno będą rodzice naszych zawodników, do tego ludzie związani UKS Misiem, bo większość młodych szczypiornistów gra nadal w Misiu. Czekamy również na kibiców gości, bowiem fani z Gorzyc Wielkich za drużyną pojadą wszędzie – stwierdził trener żółto-niebieskich. Warto dodać, że spotkanie rozpoczyna się w sobotę o 15.00 w hali SP-20 przy ul. Szarych Szeregów. Drużyna potrzebuje waszego wsparcia. Pomożecie?