PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020

R. Karczmarz: Chcę dokładać cenne punkty do wyniku drużyny

Data: 09 LISTOPAD 2018 14:00 / Autor: Redakcja / E-mail:
R. Karczmarz: Chcę dokładać cenne punkty do wyniku drużyny

Ryk żużlowych motorów ucichł na dobre. Dla zawodników to czas na odpoczynek, podsumowania, ale również wyznaczenie celów na przyszły sezon. Nasza redakcja sprawdziła co słychać u młodzieżowca żółto-niebieskich, Rafała Karczmarza.

Junior Stali podkreśla, że miniony sezon był dla niego bardzo udany: - Na mojej szyi zawisło kilka medali. Najważniejsze to złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów i oczywiście srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczony ze Stalą Gorzów - wylicza Rafał.

19-latek zdradza, że satysfakcjonujące wyniki to miedzy innymi wynik dobrej atmosfery i komunikacji w zespole. - Z sezonu na sezon nabieram większego doświadczenia i pewności siebie. Dlatego z niecierpliwością oczekuję przyszłego sezonu. Będę chciał być wzmocnieniem zespołu i dokładać cenne punkty do wyniku teamu. Dlatego będę się do tego solidnie przygotowywał podczas zimy – zapowiada lider gorzowskich młodzieżowców.

W tej chwili zawodnik ma czas na odpoczynek, ale by czynnie przejść przerwę między startami a okresem przygotowawczym jeździ między innymi na motocrossie. Cykl treningów w terenie, na hali i siłowni startuje natomiast w grudniu. Korzystając z okazji, Rafał przekazał za pośrednictwem naszej redakcji kilka słów do fanów Stali: - Dziękuję kibicom za wparcie i doping. Liczę na to, że w przyszłym sezonie spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie na Stadionie imienia Edwarda Jancarza!