PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Truly.work Stal Gorzów - Forbet Włókniarz Częstochowa - 17.08.2019r. - godz. 16:00.
Truly Work

Rezerwy Stali Gorzów zagrają z lepszymi od siebie na turnieju w Nowej Soli (zapowiedź)

Data: 04 STYCZEŃ 2019 21:30 / Autor: Jakub Szandała / E-mail:
Rezerwy Stali Gorzów zagrają z lepszymi od siebie na turnieju w Nowej Soli (zapowiedź)

Młodzi zawodnicy Stali ciągle trenują i przygotowują się do kolejnej rundy w III lidze. Janusz Szopa z drużyną w sobotę 5 stycznia wyjadą do Nowej Soli, by zmierzyć się w turnieju organizowanym przez miejscową UKS Trójkę.

Turniej w Nowej Soli, organizatorem jest ekipa UKS Trójka Nowa Sól. Zespół obecnie występuje w drugiej lidze. - Zagramy z nimi pierwszy mecz. Jeśli wygramy, to przejdziemy do meczu o pierwsze miejsce, jeśli będziemy musieli uznać wyższość nad rywalem, to powalczymy o 3 miejsce - powiedział trener Janusz Szopa. Wszystkie te zespoły prezentują bardzo dobry poziom. - Gospodarze oraz ekipa Szypiorniaka Gniezno występują w drugiej lidze. Wolsztyniak Wolsztyn zmaga się w III lidze, ale gra na zdecydowanie wyższym poziomem - dodał Szopa.

Co można od takiego meczu oczekiwać? - Nie patrzymy na wynik. Chociaż jakby coś się udało ugrać, byłbym szczęśliwy. To, co najważniejsze, to zebrać doświadczenie i ograć się, po to jedziemy - odpowiedział spokojny trener Stali Gorzów II. Na turniej Stalowcy pojadą bez Rafała Renickiego. Popularny "Groszek" jedzie na zgrupowanie kadry juniora młodszego w piłce plażowej. Zabraknie również Mateusza Olejniczaka. W bramce również nie wystąpi Patryk Jaśko, który dalej zmaga się z kontuzją ręki. - Chciałbym, żeby chłopacy pokazali się bardzo dobrej strony. Jedziemy troszkę osłabieni, ale najważniejsze byśmy zagrali dobre widowisko - zakończył Janusz Szopa.

Turniej w Nowej Soli - 5 stycznia 2019 r.

Półfinały
Stal Gorzów II - UKS Trójka Nowa Sól
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Szczypiorniak Gniezno

Mecz o 3. miejsce 
Stal Gorzów II/UKS Trójka Nowa Sól - KPR Wolsztyniak Wolsztyn/KS Szczypiorniak Gniezno

Finał 
Stal Gorzów II/UKS Trójka Nowa Sól - KPR Wolsztyniak Wolsztyn/KS Szczypiorniak Gniezno