PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
26.10.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - Olimp Grodków - piłka ręczna
Truly Work

Stal Gorzów Handball Cup: Puchar Prezydenta Gorzowa dla Energi MKS-u Kalisz! (wyniki dzień II)

Data: 12 STYCZEŃ 2019 16:10 / Autor: Kinga Taisner / E-mail:
Stal Gorzów Handball Cup: Puchar Prezydenta Gorzowa dla Energi MKS-u Kalisz! (wyniki dzień II)

Jedyna superligowa drużyna w gronie uczestników turnieju Stal Gorzów Handball Cup wygrała całe rozgrywki i potwierdziła swoja wyższość nad pierwszoligowcami!

Mecz o III miejsce:

KU AZS UZ Zielona Góra: 25 (13)

Jarszak, Pawlisz, Hady  - Gołębiowski 2, Kociszewski 1, Góral, Kuliński 6, Machalica 2, Mieszkian, Szarłowicz 2, Franaszek 2, Należyty 1, Wysocki, Kiersnowski 2, Chałupka 4, Jasiński 1, Więdłocha 2.

Trener: Ireneusz Łuczak

Kartki: Mieszkian, Kiersnowski, Chałupka

Kary: Szarłowicz (2), Należyty, Wysocki

Karne: 1/3

 

Gwardia Koszalin: 29 (13)

Bugaj 1, Rychalski – Berezhnyj 5, Czerwiński 4, Hertig 2, Kiciński 6, Jakutowicz, Kamiński 2, Rados 3, Ciarłowski 1, Maliareych 5, Karnacewicz.

Trener: Piotr Stasiuk

Kierownik: Adam Fedorowicz

Kartki: Kamiński, Kiciński, Czerwiński

Kary: Kiciński

Karne: 1/2

 

Mecz o I miejsce:

Stal Gorzów: 23 (14)

Marciniak, Nowicki – Pietrzkiewicz 3, Stupiński 7 (3/3), Turkowski 4, Kryszeń 1 (1/1), Marcin Smolarek 1, Mariusz Smolarek, Chełmiński 3, Bronowski 2, Gintowt, Kłak, Maćkowski 1, Pedryc 1, Gałat, Śramkiewicz.

Trener: Dariusz Molski

Kierownik: Łukasz Bartnik

Fizjoterapeuta: Krzysztof Korbanek

Kartki: Pedryc, Turkowski, Pietrzkiewicz

Kary: Pietrzkiewicz (2)

Karne: 4/4

 

 

Energa MKS Kalisz: 30 (18)

Potocki, Zakreta, Padasinak - Bałwas 6, Bożek, Paweł Adamczak 2, Drej 5, Klopsteg 1, Misiejuk 2, Grozdek 2, Piotr Adamczak 4, Pilitowski 1, Kniazieu, Krytski 1, Wojdak 3, Czerwiński 3,

Trener: Patrik Liljestrand

Kierownik: Jakub Kaszuba

Fizjoterapeuta: Krzysztof Rosa

Kartki: Kniazieu, Misiejuk, Piotr Adamczak

Kary: Drej, Wojdak, Misiejuk

Karne: 2/2

 

Sędziowie: Tomasz Gaweł – Kamil Ciesielski (Zielona Góra)