PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Finał MMPPK - 17.08.2019r. - godz. 16:00.
Truly Work

Zaplecze Kadry Juniorów: Triumf Tondera w Poznaniu, 8 punktów Bartkowiaka, 7 punktów Nowackiego

Data: 09 KWIECIEŃ 2019 20:00 / Autor: Aleksandra Obarzanek / E-mail:
Zaplecze Kadry Juniorów: Triumf Tondera w Poznaniu, 8 punktów Bartkowiaka, 7 punktów Nowackiego

We wtorek na stadionie w Poznaniu odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.

Mateusz Tonder zanotował na swoim koncie tyle samo punktów co Igor Kopeć-Sobczyński, ale był od niego lepszy w bezpośrednim pojedynku i dlatego to on stanął na pierwszym stopniu podium. Trzeci był Przemysław Liszka.

 

Mateusz Bartkowiak zaczął zawody obiecująco, ale w dwóch ostatnich swoich startach pogubił się i dowiózł do mety tylko jeden punkt. Łącznie miał ich na swoim koncie 8. Kamil Nowacki zdobył o jedno "oczko" mniej od Bartkowiaka.

 

Zwycięzca klasyfikacji generalnej ZKJ uzyska prawo startu w finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w 2020 roku. Kolejny turniej został zaplanowany na środę.

 

Wyniki:

1. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,3,1,2)
2. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 12 (2,1,3,3,3)
3. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 10 (3,0,3,3,1)
4. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) - 10 (3,2,1,1,3)
5. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) - 10 (2,2,2,3,1)
6. Szymon Szlauderbach (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) - 9 (0,3,1,2,3)
7. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) - 9 (2,3,3,1,0)
8. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) - 9 (1,3,2,d,3)
9. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) - 8 (0,2,2,3,1)
10. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) - 8 (2,1,1,2,2)
11. Kacper Pludra (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) - 7 (3,2,w,1,1)
12. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (1,1,2,2,0)
13. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,0,0,2,2)
14. Krzysztof Sadurski (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) - 2 (0,0,0,0,2)
15. Dawid Rempała (Unia Tarnów) - 2 (0,1,1,0,0)
16. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) - 1 (1,0,d,0,0)
17. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - nie startował

 


Bieg po biegu:

1. (70,33) Pludra, Kopeć-Sobczyński, Zieliński, Sadurski
2. (69,45) Miśkowiak, Kowalski, Trofimow, Nowacki
3. (70,23) Liszka, Bartkowiak, Gryszpiński, Rempała
4. (70,55) Tonder, Wojdyło, Żupiński, Szlauderbach
5. (70,23) Bartkowiak, Kowalski, Żupiński, Sadurski
6. (70,23) Trofimow, Pludra, Wojdyło, Gryszpiński
7. (69,88) Szlauderbach, Miśkowiak, Rempała, Zieliński
8. (70,76) Tonder, Nowacki, Kopeć-Sobczyński, Liszka
9. (70,82) Tonder, Trofimow, Rempała, Sadurski
10. (71,41) Liszka, Kowalski, Szlauderbach, Pludra (w/u)
11. (70,63) Bartkowiak, Nowacki, Wojdyło, Zieliński
12. (70,04) Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Miśkowiak, Gryszpiński (d4)
13. (70,98) Liszka, Wojdyło, Miśkowiak, Sadurski
14. (71,17) Nowacki, Żupiński, Pludra, Rempała
15. (70,13) Kowalski, Zieliński, Tonder, Gryszpiński
16. (69,17) Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach, Bartkowiak, Trofimow (d4)
17. (72,08) Szlauderbach, Sadurski, Nowacki, Gryszpiński
18. (70,26) Miśkowiak, Tonder, Pludra, Bartkowiak
19. (71,11) Trofimow, Zieliński, Liszka, Żupiński
20. (69,95) Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Kowalski, Rempała

 

 

Wyniki za: Sportowefakty.wp.pl