PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. godz. 16:00 - piłka ręczna
Truly Work

El. SK: Mateusz Bartkowiak i Kamil Nowacki za burtą

Data: 16 KWIECIEŃ 2019 19:50 / Autor: Wojciech Kulak
El. SK: Mateusz Bartkowiak i Kamil Nowacki za burtą

We wtorkowe popołudnie kibice w Rawiczu byli świadkami eliminacji Srebrnego Kasku.

Turniej rozgrywany w województwie wielkopolskim zwyciężył Wiktor Trofimow, którego mogliśmy podziwiać w ubiegły piątek na Stadionie imienia Edwarda Jancarza przy okazji meczu z jego Speed Car Motorem Lublin. Podium uzupełnili kolejno Przemysław Liszka oraz Jakub Miśkowiak. Niestety w wielkim finale nie ujrzymy zarówno Mateusza Bartkowiaka jak i Kamila Nowackiego. Pierwszy z nich zajął szóste, a drugi siódme miejsce.

 

Wyniki:
1. Wiktor Trofimow jr (Speed Car Motor Lublin) - 14 (3,3,3,2,3)
2. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 13 (1,3,3,3,3)
3. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) - 12 (3,2,2,3,2)
4. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) - 11 (2,3,2,2,2)
-------------------------------------------------------
5. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (3,3,3,0,0)
6. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) - 9 (2,2,2,1,2)
7. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) - 8 (1,1,3,3,w)
8. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) - 8 (1,1,2,1,3)
9. Przemysław Giera (ROW Rybnik) - 7 (2,0,0,3,2)
10. Marek Lutowicz (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 6 (0,2,0,1,3)
11. Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gnienzo) - 6 (2,0,1,2,1)
12. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gnienzo) - 6 (0,2,1,2,1)
13. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) - 3 (3,0,w,0,w)
14. Jakub Osyczka (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 3 (1,w,1,0,1)
15. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 3 (0,1,w,1,1)
16. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) - 1 (0,1,0,0,0)
17. Mateusz Błażykowski (Car Gwarant Start Gnienzo) - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Szlauderbach, Liszka, Sadurski
2. Miśkowiak, Giera, Kowalski, Lutowicz
3. Szostak, Fajfer, Nowacki, Stalkowski
4. Wieczorek, Bartkowiak, Osyczka, Pawliczak
5. Wieczorek, Lutowicz, Sadurski, Szostak
6. Trofimow jr, Miśkowiak, Pawliczak, Fajfer
7. Liszka, Bartkowiak, Nowacki, Giera
8. Szlauderbach, Stalkowski, Kowalski, Osyczka (w/u)
9. Nowacki, Miśkowiak, Osyczka, Sadurski
10. Trofimow jr, Bartkowiak, Stalkowski, Lutowicz
11. Liszka, Kowalski, Błażykowski (Szostak w/2xOst), Pawliczak (w/su)
12. Wieczorek, Szlauderbach, Fajfer, Giera
13. Giera, Stalkowski, Pawliczak, Sadurski
14. Nowacki, Trofimow jr, Kowalski, Wieczorek
15. Liszka, Fajfer, Lutowicz, Osyczka
16. Miśkowiak, Szlauderbach, Bartkowiak, Szostak
17. Kowalski, Bartkowiak, Fajfer, Sadurski
18. Trofimow jr, Giera, Osyczka, Szostak (w/u)
19. Liszka, Miśkowiak, Stalkowski, Wieczorek
20. Lutowicz, Szlauderbach, Pawliczak, Nowacki (w/u)

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl