PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 04.08.2019r. godz. 19:30.
Aplikacja Truly Work

Finał duńskich eliminacje do Grand Prix i SEC: Triumf Thomsena, dziewiąty Kildemand

Data: 20 KWIECIEŃ 2019 18:50 / Autor: Karolina Swora
Finał duńskich eliminacje do Grand Prix i SEC: Triumf Thomsena, dziewiąty Kildemand

Sobotnim popołudniem w Outrup odbyły się zawody, które miały wyłonić reprezentantów kraju Hamleta, którzy wezmą udział w światowych eliminacjach do Grand Prix 2020 oraz europejskich do Indywidualnych Mistrzostw Europy.

W zawodach tych brało udział dwóch reprezentantów truly.work Stali Gorzów -  Anders Thomsen oraz Peter Kildemand. Pierwszy z nich wygrał zawody i wywalczył awans do światowych eliminacji do cyklu Grand Prix. Drugi zaś uplasował się dziewiątej pozycji i powalczy o udział w tegorocznej edycji (SEC) Speedway Euro Championship.

 

Wyniki:

  1. Anders Thomsen (3,1,3,3,3) 13
  2. Hans Andersen (1,3,3,2,3) 12
  3. Kenneth Bjerre (3,1,2,3,3) 12
  4.  Bjarne Pedersen (2,0,2,3,3) 10
  5. . Miekkel Bech (0,3,1,3,2) 9
  6. Mikkel Michelsen (3,3,0,1,2) 9
  7. Nikolai Klindt (3,2,2,w,1) 8
  8. Niels Kristian Iversen (2,2,0,2,2) 8
  9. Peter Kildemand (0,2,2,2,2) 8
  10. Fredrik Jakobsen (2,3,1,0,1) 7
  11. Michael Jepsen Jensen (1,2,1,2,1) 7
  12. Nikolaj Busk Jakobsen (1,0,3,1,0) 5
  13. Claus Vissing (0,1,3,0,0) 4
  14. Andreas Lyager (2,0,1,1,0) 4
  15. Tim Soerensen (0,0,0,1,1) 2
  16. Mads Korneliussen (1,1,t,0,0) 2
  17. Jonas Knudsen (0) 0
  18. Jannik Soerensen (ns)



Bieg po biegu:

  1. Bjerre, Pedersen, Andersen, Bech
  2. Klindt, Lyager, Busk Jakobsen,Vissing
  3. Michelsen, Jakobsen, Korneliussen, Soerensen
  4. Thomsen, Iversen, Jepsen Jensen, Kildemand
  5. Bech, Iversen, Korneliussen, Lyager
  6. Jakobsen, Jepsen Jensen, Bjerre, Busk Jakobsen
  7. Michelsen, Klindt, Thomsen, Pedersen
  8. Andersen, Kildemand, Vissing, Soerensen
  9. Busk Jakobsen, Kildemand, Bech, Michelsen
  10. Thomsen, Bjerre, Lyager,  Soerensen
  11. Vissing, Pedersen, Jepsen Jensen, Knudsen
  12. Andersen, Kilndt, Jakobsen, Iversen
  13. Bech, Jepsen Jensen, Soerensen, Kilndt
  14. Bjerre, Iversen, Michelsen, Vissing
  15. Pedersen, Kildemand, Lyager, Jakobsen
  16. Thomsen, Andersen, Busk Jakobsen, Korneliussen
  17. Thomsen, Bech, Jakobsen, Vissing
  18. Bjerre, Kildemand, Kildemand, Korneliussen
  19. Pedersen, Iversen, Soerensen, Busk Jakobsen
  20. Andersen, Michelsen, Jepsen Jensen, Lyager



Bieg dodatkowy: Andersen, Bjerre

 

Wyniki za: Sportowefakty.wp.pl