PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

El. BK: Marcel Studziński i Mateusz Bartkowiak z awansem do finału

Data: 23 KWIECIEŃ 2019 21:10 / Autor: Wojciech Kulak
El. BK: Marcel Studziński i Mateusz Bartkowiak z awansem do finału

Aż cztery godziny trwały eliminacje Brązowego Kasku, które odbyły się w Gdańsku.

Kibice zgromadzeni na Stadionie imienia Zbigniewa Podleckiego obejrzeli prawdziwy festiwal upadków. Ostatecznie zawody padły łupem miejscowego zawodnika, Karola Żupińskiego (13). Drugie miejsce zajął wychowanek truly.work Stali Gorzów, Marcel Studziński (12). Najniższy stopień podium należał do Denisa Zielińskiego (11). Spośród „żółto-niebieskich” z awansu do wielkiego finału może cieszyć się również Mateusz Bartkowiak (11). Rezerwowym będzie z kolei Kamil Pytlewski (7+2), który w biegu dodatkowym przegrał z Piotrem Gryszpińskim (7+3). Na szesnastej pozycji rywalizację ukończył Kamil Nowacki (0).

 

Wyniki:
1. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk- 13 (3,2,2,3,3)
2. Marcel Studziński (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,1,3,3,2)
3. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 11 (2,0,3,3,3)
4. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) - 11 (3,w,3,2,3)
5. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,3,u,3,2)
6. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) - 10 (2,3,2,2,1)
7. Damian Lotarski (OK Bedmet Kolejarz Opole) - 9 (2,3,u,1,3)
8. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) - 7+3 (1,1,1,2,2)
...
9. Kamil Pytlewski (truly.work Stal Gorzów) - 7+2 (2,2,w,1,2)
...
10. Mateusz Błażykowski (Aforti Start Gniezno) - 6 (1,2,3,0,w)
11. Oskar Rowecki (Euro Finannce Polonia Piła) - 6 (w,2,1,2,1)
12. Sebastian Szostak (Agred Malesa TŻ Ostrovia) - 3 (w,3,w,w,w)
13. Filip Nizgorski (Get Well Toruń) - 3 (0,1,2,0,w)
14. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) - 3 (1,w,0,1,1)
15. Justin Stolp (Get Well Toruń) - 1 (1,w)
16. Kamil Nowacki (Agred Malesa TŻ Ostrovia) - 0 (w,w,ns,ns,ns)
17. Tymoteusz Picz (Fogo Unia Leszno) - 0 (w,-,-,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (67.09) Żupiński, Zieliński, Nowacki (w/u1), Szostak (w/u1)
2. (67.16) Bartkowiak, Pytlewski, Gryszpiński, Rowecki (w/u4)
3. (67.94) Studziński, Lotarski, Błażykowski, Nizgorski
4. (67.34) Pludra, Kiełbasa, Borczuk, Picz (w/u4)
5. (69.31) Lotarski, Żupiński, Stolp, Bartkowiak (w/u2)
6. (70.10) Kiełbasa, Błażykowski, Gryszpiński, Nowacki (w/u2)
7. (68.53) Pludra, Pytlewski, Studziński, Zieliński
8. (68.59) Szostak, Rowecki, Nizgorski, Borczuk (w/2 min.)
9. (68.94) Studziński, Żupiński, Gryszpiński, Borczuch
10. (68.47) Bartkowiak, Nizgorski, Pludra (w/u2)
11. (69.31) Zieliński, Kiełbasa, Rowecki, Lotarski (u3)
12. (83.50) Błażykowski, Szostak (w/u1), Pytlewski (w/u3), Stolp (w/u4)
13. (68.90) Żupiński, Kiełbasa, Pytlewski, Nizgorski
14. (68.72) Studziński, Rowecki
15. (69.09) Zieliński, Bartkowiak, Borczuch, Błażykowski
16. (67.87) Pludra, Gryszpiński, Lotarski, Szostak (w/u4)
17. (68.47) Żupiński, Pludra, Rowecki, Błażykowski (w/u2)
18. (68.38) Lotarski, Pytlewski, Borczuch
19. (68.12) Zieliński, Gryszpiński, Nizgorski (w/zdubl.)
20. (67.50) Bartkowiak, Studziński, Kiełbasa, Szostak (w/u4)
Bieg o 7. miejsce. (67.37) Gryszpiński, Pytlewski

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl