PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020

- Będę się starał dalej zbierać te najważniejsze punkty dla Stali - Fogo Unia Leszno vs truly.work Stal Gorzów (wypowiedzi)

Data: 30 KWIECIEŃ 2019 13:00 / Autor: Klaudia Kwiatkowska / E-mail:
- Będę się starał dalej zbierać te najważniejsze punkty dla Stali - Fogo Unia Leszno vs truly.work Stal Gorzów (wypowiedzi)

W niedzielę gorzowska Stal podejmowała Fogo Unię Leszno podczas meczu wyjazdowego. Co po tym spotkaniu powiedzieli zawodnicy oraz trener?

Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów) - Bardzo dobry występ. Ciężko było się dopasować do tej nawierzchni. Z początku trochę trzymało, gospodarze lali mniej wody, twardsze się zrobiło, więc motocykl zaczął jechać. Później brakowało mi na pewno startów i prędkości na torze, tam gdzie powinienem zrobić troszkę inne korekty, ale na pewno przeanalizuję to i będę starał się dalej dla Stali te najważniejsze punkty zbierać.

Emil Sayfutdinov (Unia Leszno) - Każde spotkanie jest ciężkie. My spodziewaliśmy się, że będzie bardzo ciężko i byliśmy skupieni, tym bardziej, że jeździmy bez Jarka (Hampela – dop.red) i widać, że trochę brakuje jego punktów. Widać, że nasi juniorzy po wczorajszych zawodach byli zmęczeni po tej podróży, także to tak się zdarza. Trzeba o tym zapomnieć i idziemy dalej.

Stanisław Chomski (Stal Gorzów) - Zmiany nie skutkowały, trudno nam było coś takiego zrobić, nie obarczam winą zawodników. Jeżeli coś idzie dobrze, trudno później robić jakieś drastyczne korekty. To jest zespół (Fogo Unia Leszno – dop.red), który jest budowany od kilku lat i może tak, jak inne, ale bez zmian praktycznie drugi sezon, to też jest suma doświadczeń, która pozwala w tych kryzysowych momentach, wspólnymi siłami iść dobrym kierunku.