PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. godz. 16:00 - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Stal Gorzów najlepsza w Zielonej Górze

Data: 07 MAJ 2019 20:50 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stal Gorzów najlepsza w Zielonej Górze

Młodzieżowcy Stali Gorzów kapitalnie zainaugurowali tegoroczne zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

Gospodarzem pierwszej rundy był klub z Zielonej Góry. Ekipa z miasta nad Wartą nie pozostawiła złudzeń i odniosła pewny triumf w całym turnieju. W szeregach "żółto-niebieskich" wybornie spisywali się Mateusz Bartkowiak (11+1) oraz Rafał Karczmarz (11). Cenne punkty do dorobku drużyny dorzucił również Kamil Pytlewski (4+1). We wtorkowy wieczór druga pozycja należała do Francepolu Zielona Góra. Na najniższym stopniu podium uplasował się Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

 

Wyniki:

I. Stal Gorzów: 26
7. Rafał Karczmarz (3,3,3,2) 11
8. Mateusz Bartkowiak (3,2*,3,3) 11+1
9. Kamil Pytlewski (0,1,2*,1) 4+1

II. Francepol Zielona Góra: 22
1. Mateusz Tonder (3,d,1*,1) 5+1
2. Damian Pawliczak (1,3,1,2*) 7+1
3. Norbert Krakowiak (2*,3,2,3) 10+1

III. Power Duck Iveston PSŻ Poznań: 18
16. Michał Curzytek (2*,3,1,3) 9+1
17. Bartosz Curzytek (0,1,0,0) 1
18. Marek Lutowicz (3,2,3,d) 8

IV. Elektrociepłownia Zielona Góra: 16
4. Nikodem Bartoch (0,2,3,2) 7
5. Damian Boduch (2,3,1,1) 7
6. Nile Tufft (1*,w,t,2) 3+1

V. KŻ Polonia Piła: 11
10. Piotr Gryszpiński (1*,3,0,2) 6+1
11. Paweł Staniszewski (2,1,2,1) 6
12. Krystian Iwański (0,0,u,0) 0

VI. Betard Sparta Wrocław: 9
13. Patryk Wojdyło (2,1,3,2) 8
14. Wiktoria Garbowska (1,u,0,w) 1

Bieg po biegu:
1. Tonder, Boduch, Pawliczak, Bartoch
2. Karczmarz, Staniszewski, Gryszpiński, Pytlewski
3. Lutowicz, M.Curzytek, Garbowska
4. Pawliczak, Krakowiak, Staniszewski, Iwański
5. Bartkowiak, Wojdyło, Pytlewski
6. M.Curzytek, Bartoch, Tufft, B.Curzytek
7. Karczmarz, Pytlewski, Pawliczak, Tonder(d)
8. Gryszpiński, Lutowicz, B.Curzytek, Iwański
9. Boduch, Garbowska(u), Tufft(w)
10. Karczmarz, Bartkowiak, M.Curzytek, B.Curzytek
11. Krakowiak, Pawliczak, Wojdyło, Garbowska
12. Bartoch, Staniszewski, Boduch, Gryszpiński
13. Lutowicz, Krakowiak, Tonder, B.Curzytek
14. Wojdyło, Gryszpiński, Garbowska(w), Iwański(u)
15. Bartkowiak, Bartoch, Pytlewski, Tufft(t)
16. Bartkowiak, Karczmarz, Staniszewski, Iwański
17. M.Curzytek, Tufft, Boduch, Lutowicz(d)
18. Krakowiak, Wojdyło, Tonder

Wyniki za: falubaz.com