PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Drugie miejsce żółto-niebieskich przy W69

Data: 04 CZERWIEC 2019 20:00 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Drugie miejsce żółto-niebieskich przy W69

Trwa dobra passa najmłodszych reprezentantów naszego klubu.

Podopieczni Piotra Palucha podobnie jak w poniedziałkowym turnieju zajęli drugie miejsce. Po raz kolejny najlepsi okazali się miejscowi młodzieżowcy. Z triumfu cieszył się bowiem Francepol Zielona Góra, gdzie brylował przede wszystkim Norbert Krakowiak (10).

 

Liderem „żółto-niebieskich” we wtorkowe popołudnie był Mateusz Bartkowiak, który uzyskał 10 punktów. „Oczko” mniej uzbierał Alan Szczotka (9). Swoją cegiełkę do sukcesu dołożył także Kamil Pytlewski (2).

 

Wyniki:
1. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra - 25
1. Norbert Krakowiak (3,1,3,3) 10
2. Mateusz Tonder (1,2,3,1) 7
3. Damian Pawliczak (3,3,0,2) 8

2. KS Stal Gorzów - 21
7. Mateusz Bartkowiak (3,2,2,3) 10
8. Alan Szczotka (3,1,3,2) 9
9. Kamil Pytlewski (1,d,0,1) 2

2. Power Duck Investon PSŻ Poznań - 21
16. Marek Lutowicz (2,3,3,2) 10
17. Bartosz Curzytek (1,2,0,1) 4
18. Michał Curzytek (3,1,2,1) 7

4. Elektrociepłownia Falubaz Junior Zielona Góra - 18
4. Nikodem Bartoch (0,2,2,0) 4
5. Jakub Osyczka (2,3,3,3) 11
6. Fabian Ragus (0,1) 1
20. Boduch (2,0) 2

5. Betard Sparta Wrocław - 13
13. Patryk Wojdyło (2,2,3,1) 8
14. Mateusz Panicz (1,2,0,1) 4
15. Wiktoria Garbowska (0,1,0) 1

6. KŻ Polonia Piła - 10
10. Piotr Gryszpiński (2,3,1,2) 8
11. Paweł Staniszewski - ns
12. Krystian Iwański (1,0,0,1) 2

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Osyczka, Tonder, Bartoch
2. Bartkowiak, Gryszpiński, Pytlewski
3. M.Curzytek, Lutowicz, Panicz, Garbowska
4. Pawliczak, Tonder, Iwański
5. Szczotka, Wojdyło, Garbowska, Pytlewski(d)
6. Lutowicz, Bartoch, B.Curzytek, Ragus
7. Tonder, Bartkowiak, Krakowiak, Pytlewski
8. Gryszpiński, B.Curzytek, M.Cutrzytek, Iwański
9. Osyczka, Panicz, Ragus, Garbowska
10. Lutowicz, Bartkowiak, Szczotka, B.Curzytek
11. Pawliczak, Wojdyło, Tonder, Panicz
12. Osyczka, Bartoch, Gryszpiński
13. Krakowiak, M.Curzytek, B.Curzytek, Pawliczak
14. Wojdyło, Gryszpiński, Panicz, Iwański
15. Szczotka, Boduch, Pytlewski, Bartoch
16. Bartkowiak, Szczotka, Iwański
17. Osyczka, Lutowicz, M.Curzytek, Boduch
18. Krakowiak, Pawliczak, Wojdyło

Wyniki za: falubaz.com