PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Stal Gorzów najlepsza na własnym torze! (wyniki)

Data: 13 CZERWIEC 2019 19:20 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stal Gorzów najlepsza na własnym torze! (wyniki)

13 czerwca kibice w Gorzowie byli świadkami zaległej trzeciej rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

W zawodach najlepsza okazała się miejscowa truly.work Stal Gorzów. Z pierwszej pozycji poza "żółto-niebieskimi" mogli cieszyć się również młodzieżowcy Elektrociepłownia Junior Falubazu Zielona Góra. Najniższy stopień podium w czwartkowe popołudnie należał do Francepol Junior Falubazu Zielona Góra.

 

Wyniki:

I-II. truly.work Stal Gorzów: 22
1. Alan Szczotka - 5 (3,2,W,0)
2. Kamil Pytlewski - 2 (1,-,1,-)
3. Mateusz Bartkowiak - 9 (3,3,-,3)
19. Rafał Karczmarz - 6+2 (2*,2*,2)

I-II. Elektrociepłownia Junior Falubaz Zielona Góra: 22
16. Nikodem Bartoch - 8 (1,1,3,3)
17. Jakub Osyczka - 11+1 (3,3,2*,3)
18. Damian Boduch - 3 (T,0,1,2)
24. Nile Tufft - 0 (T)

III. Francepol Junior Falubaz Zielona Góra: 21
13. Norbert Krakowiak - 4+1 (2*,0,W,2)
14. Damian Pawliczak - 7+1 (2*,2,1,2)
15. Mateusz Tonder - 10+1 (3,3,3,1*)
23. Fabian Ragus - nie startował

IV. Power Duck Iveston PSŻ Poznań: 18
10. Bartosz Curzytek - 4+2 (1*,1*,1,1)
11. Michał Curzytek - 6 (2,1,2,1)
12. Marek Lutowicz - 8 (0,2,3,3)

V. Betard Sparta Wrocław: 15
7. Patryk Wojdyło - 9 (3,3,1,2)
8. Mateusz Panicz - 4 (1,0,3,0)
9. Wiktoria Garbowska - 2+1 (0,U,W,2*)

VI. Euro Finannce Polonia Piła: 8 (drużyna nieklasyfikowana)
4. Piotr Gryszpiński - 8 (2,2,3,1)
5. Paweł Staniszewski - nie startował
6. Krystian Iwański - nie startował

Bieg po biegu:
1. (62,98) Szczotka, Gryszpiński, Pytlewski - 4:2
2. (62,61) Wojdyło, M. Curzytek, B. Curzytek, Garbowska - 3:3
3. (63,05) Tonder, Pawliczak, Bartoch, Tufft (T), Boduch (T) - 5:1
4. (62,75) Bartkowiak, Karczmarz, M. Curzytek, Lutowicz - 5:1
5. (62,17) Tonder, Krakowiak, Panicz, Garbowska (U) - 5:1
6. (63,27) Osyczka, Gryszpiński, Bartoch - 4:2
7. (62,79) Wojdyło, Szczotka, Pytlewski Garbowska (W) - 3:3
8. (64,20) Osyczka, Lutowicz, B. Curzytek, Boduch - 3:3
9. (63,32) Tonder, Pawliczak - 5:0
10. (63,23) Bartoch, Osyczka, Wojdyło, Panicz - 5:1
11. (62,33) Bartkowiak, Karczmarz, Pawliczak, Krakowiak - 5:1
12. (64,25) Gryszpiński, M. Curzytek, B. Curzytek - 3:3
13. (63,72) Osyczka, Karczmarz, Boduch, Szczotka (W) - 4:2
14. (63,48) Lutowicz, Pawliczak, B. Curzytek, Krakowiak (W) 4:2
15. (63,42) Panicz, Garbowska, Gryszpiński - 5:1
16. (63,73) Lutowicz, Wojdyło, M. Curzytek, Panicz - 4:2
17. (63,91) Bartoch, Boduch - 5:0
18. (62,64) Bartkowiak, Krakowiak, Tonder, Szczotka - 3:3