PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Drugie miejsce Stalowców w Pile

Data: 18 CZERWIEC 2019 21:10 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Drugie miejsce Stalowców w Pile

Młodzieżowcy truly.work Stali Gorzów nadal znajdują się w kapitalnej formie.

Reprezentanci klubu z miasta nad Wartą kolejny raz uplasowali się na podium. "Żółto-niebiescy" zajęli drugie miejsce we wtorkowej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana w Pile. Lepsi od naszych juniorów okazali się tylko zawodnicy Francepol Falubazu Zielona Góra. 18 czerwca punkty dla truly.work Stali Gorzów zdobywali Alan Szczotka (9), Kamil Pytlewski (5) oraz Mateusz Bartkowiak (7). Trzecia pozycja należała do Elektrociepłownia Falubazu Zielona Góra.

 

Wyniki:

I Francepol Falubaz Zielona Góra - 27 pkt.
13. Damian Pawliczak - 9 (2,2,2,3)
14. Norbert Krakowiak - 11 (3,2,3,3)
15. Mateusz Tonder - 7 (2,1,3,1)

II truly.work Stal Gorzów - 21 pkt.
1. Alan Szczotka - 9 (3,3,3,0)
2. Kamil Pytlewski - 5 (2,2,1,0)
3. Mateusz Bartkowiak - 7 (3,1,1,2)

III Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 19 pkt.
16. Fabian Ragus - 6 (0,3,1,2)
17. Nikodem Bartoch - 5 (w,3,2,0)
18. Jakub Osyczka - 8 (1,2,2,3)

IV Betard Sparta Wrocław - 17 pkt.
7. Patryk Wojdyło - 11 (3,2,3,3)
8. Mateusz Panicz - 3 (3,0,w,-)
9. Wiktoria Garbowska - 3 (w,w,0,3)

V Power Duck Iveston PSŻ Poznań - 7 pkt.
10. Bartosz Curzytek - 7 (2,1,3,1)
11. Adrian Woźniak - 0 (-,-,-,-)
12. Michał Curzytek - 0 (w,-,-,-)

VI Euro Finannce Polonia Piła - 4 pkt.
4. Piotr Gryszpiński - 3 (1,t,2,ns)
5. Paweł Staniszewski - 0 (-,-,-,-)
6. Aleks Rydlewski - 1 (w,1,-,-)

Bieg po biegu:
1. Szczotka, Pytlewski, Gryszpiński
2. Wojdyło, B. Curzytek, Garbowska (w/u)
3. Krakowiak, Tonder, Osyczka, Ragus
4. Bartkowiak, Pytlewski, M. Curzytek (w)
5. Panicz, Pawliczak, Tonder, Garbowska (w/u)
6. Ragus, Bartoch (w/2min), Gryszpiński (t), Rydlewski (w/u)
7. Szczotka, Wojdyło, Pytlewski, Garbowska
8. Bartoch, Osyczka, B. Curzytek
9. Tonder, Krakowiak, Rydlewski
10. Wojdyło, Bartoch, Ragus, Panicz
11. Krakowiak, Pawliczak, Bartkowiak, Pytlewski
12. B. Curzytek, Gryszpiński
13. Szczotka, Osyczka, Bartkowiak, Bartoch
14. Krakowiak, Pawliczak, B. Curzytek
15. Garbowska, Panicz (w/u)
16. Wojdyło
17. Osyczka, Ragus
18. Pawliczak, Bartkowiak, Tonder, Szczotka

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl