PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. godz. 16:00 - piłka ręczna
Truly Work

Szymon Światłowski: Słyszałem, że w Gorzowie jest fajny klub, trener i atmosfera

Data: 24 CZERWIEC 2019 09:10 / Autor: Kinga Taisner / E-mail:
Szymon Światłowski: Słyszałem, że w Gorzowie jest fajny klub, trener i atmosfera


Gorzowianie stopniowo zbroją się na kolejny sezon. Po odejściu dwóch prawych rozgrywających Stalowcy musieli uzupełnić lukę na tej pozycji. Drugim rozgrywającym, który pojawi się na prawej stronie w nadchodzącym sezonie, jest Szymon Światłowski, transfer z Miedzi Legnica. 

www.stalgorzow.pl: Szymon, dlaczego zdecydowałeś się na Stal Gorzów?


Szymon Światłowski: - Zdecydowałem się na grę w Stali Gorzów ze względu na to, że jest tutaj duża możliwość rozwoju – wielu zawodników z Gorzowa przeszło do Superligi. Wydaje mi się, że Gorzów to jest dobry klub dla mnie. Dodatkowo trener widział we mnie potencjał, więc mam nadzieję, że da mi możliwość pokazania się na boisku i podszkolenia swoich umiejętności.W Miedzi Legnica grałeś bardziej jako skrzydłowy, w Stali ta rola się troszkę zmieni. To będzie dla Ciebie duża zmiana?


- Jest to lekka zmiana, ponieważ w Legnicy byłem stacjonarnie skrzydłowym, czasami tylko wchodziłem na rozegranie. Ale to nie jest jakaś diametralna zmiana dla mnie.


Czy gra w Stali będzie dla Ciebie wyzwaniem?


- Być może. Gra w każdym klubie jest wyzwaniem, ale trzeba sobie stawiać coraz wyższe cele i je stopniowo osiągać.Co słyszałeś o Gorzowie, o naszym klubie?


- Słyszałem o tym, że klub jest fajny, trener fajny, świetna atmosfera, towarzystwo w drużynie.Jakie masz plany i cele na nadchodzący sezon?


- W nadchodzącym sezonie chciałbym jak najwięcej godzin spędzić na boisku i jak najbardziej podkręcić, podnieść swoje umiejętności.Co najbardziej lubisz w piłce ręcznej?


- W piłce ręcznej najbardziej lubię adrenalinę, która pojawia się na boisku i radość z wygrywanych meczów.

 

 

Fot. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)