PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 04.08.2019r. godz. 19:30.
Aplikacja Truly Work

Grand Prix Szwecji: Zmarzlik poza finałem, wygrał Sajfutdinow! (wyniki)

Data: 06 LIPIEC 2019 21:40 / Autor: Redakcja / E-mail:
Grand Prix Szwecji: Zmarzlik poza finałem, wygrał Sajfutdinow! (wyniki)

W sobotni wieczór w Hallstavick najszybszym zawodnikiem okazał się Rosjanin, Emil Sajfutdinow, który uzbierał tego dnia aż 17 oczek. Nie do końca za udane może uznać te zawody rider Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik, który występ zakończył w półfinale, gdzie przyjechał jako ostatni. 

Wyniki:

  1. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 17 (3,3,2,3,1,2,3)
    2. Martin Vaculik (Słowacja) - 16 (3,3,3,0,3,2,2)
    3. Maciej Janowski (Polska) - 13 (2,1,3,2,1,3,1)
    4. Max Fricke (Australia) - 11 (1,1,3,0,3,3,0)
    5. Matej Zagar (Słowenia) - 10 (3,2,3,1,0,1)
    6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 10 (0,3,1,3,2,1)
    7. Bartosz Zmarzlik (Polska) - (2,2,2,1,1,0)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania) - (2,1,2,1,2,u)
    9. Leon Madsen (Dania) - (3,0,0,1,3)
    10. Oliver Berntzon (Szwecja) - (1,0,1,2,3)
    11. Jason Doyle (Australia) - (1,2,2,0,2)
    12. Patryk Dudek (Polska) - (2,2,1,2,0)
    13. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - (0,1,1,3,1)
    14. Artiom Łaguta (Rosja) - (d,3,0,2,0)
    15. Janusz Kołodziej (Polska) - (0,0,0,3,0)
    16. Robert Lambert (Wielka Brytania) - (1,0,0,0,2)
    17. Pontus Aspgren (Szwecja) - ns
    18. Kim Nilsson (Szwecja) - ns

Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Iversen, Doyle, Lindgren
2. Madsen, Janowski, Lambert, Kołodziej
3. Zagar, Dudek, Fricke, Łaguta (d/1)
4. Vaculik, Zmarzlik, Berntzon, Lindbaeck
5. Vaculik, Doyle, Fricke, Lambert
6. Lindgren, Dudek, Janowski, Berntzon
7. Łaguta, Zmarzlik, Iversen, Kołodziej
8. Sajfutdinow, Zagar, Lindbaeck, Madsen
9. Janowski, Doyle, Lindbaeck, Łaguta
10. Zagar, Zmarzlik, Lindgren, Lambert
11. Fricke, Iversen, Berntzon, Madsen
12. Vaculik, Sajfutdinow, Dudek, Kołodziej
13. Kołodziej, Berntzon, Zagar, Doyle
14. Lindgren, Łaguta, Madsen, Vaculik
15. Lindbaeck, Dudek, Iversen, Lambert
16. Sajfutdinow, Janowski, Zmarzlik, Fricke
17. Madsen, Doyle, Zmarzlik, Dudek
18. Fricke, Lindgren, Lindbaeck, Kołodziej
19. Vaculik, Iversen, Janowski, Zagar
20. Berntzon, Lambert, Sajfutdinow, Łaguta

Półfinały:
21. Fricke, Vaculik, Lindgren, Zmarzlik
22. Janowski, Sajfutdinow, Zagar, Iversen (u/2)

Finał:
23. Sajfutdinow, Vaculik, Janowski, Fricke

Sędzia: Jesper Steentoft (Dania)

 

Wyniki za: SportoweFakty.wp.pl