PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
26.10.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - Olimp Grodków - piłka ręczna
Truly Work

PGE IMME: Bartosz Zmarzlik Indywidualnym Międzynarodowym Mistrzem Ekstraligi! (wyniki)

Data: 12 LIPIEC 2019 23:00 / Autor: Karolina Swora
PGE IMME: Bartosz Zmarzlik Indywidualnym Międzynarodowym Mistrzem Ekstraligi! (wyniki)

W piątkowy wieczór najskuteczniejsi zawodnicy PGE Ekstraligi spotkali się na gdańskim stadionie aby rozstrzygnąć rywalizację o miano jej mistrza.

Bartosz Zamrzlik bardzo dobrze rozpoczął zawody i po serii zasadniczej awansował do wielkiego finału, w którym stanął pod taśmą z Martinem Vaculikiem, Jasonem Doyle’m oraz Piotrem Pawlicki. W ostatnim biegu dnia kapitan truly.work Stali Gorzów pewnie zatriumfował i po raz pierwszy w swojej karierze został Indywidualnym Międzynarodowym Mistrzem Ekstraligi!

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) - 1. miejsce w finale
2. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2) - 2. miejsce w finale
3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) - 3. miejsce w finale
4. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3) - 4. miejsce w finale
5. Leon Madsen 12 (2,1,3,2,3)
6. Emil Sajfutdinov 10 (3,3,2,0,2)
7. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
8. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
9. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
10. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
11. Artem Laguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1) 
14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
17. Marcin Turowski (0)
18. Mateusz Bartkowiak (0)

Bieg po biegu:
1. (64,38) Vaculik, Madsen, Pawlicki, Janowski
2. (64,12) Sajfutdinov, Doyle, Laguta, Kołodziej
3. (63,64) Bjerre, A. Laguta, Dudek, Pedersen (d/4)
4. (64,10) Zmarzlik, Michelsen, Lindgren, Buczkowski
5. (64,15) Dudek, Zmarzlik, Madsen, Kołodziej
6. (63,88) Vaculik, Michelsen, G. Laguta, Bjerre
7. (64,14) Doyle, Pawlicki, A. Laguta, Lindgren
8.(64,75) Sajfutdinov, Pedersen, Janowski, Buczkowski
9. (64,37) Madsen, A.Laguta, Buczkowski, G.Laguta (d/4)
10. (64,75) Vaculik, Lindgren, Pedersen (w), Kołodziej (w)
11. (64,94) Pawlcki, Sajfutdinov, Dudek, Michelsen (u)
12. (64,88) Bjerre, Zmarzlik, Janowski, Doyle
13. (64,94) Doyle, Madsen, Michelsen, Turowski
14. (64,87) Vaculik, Zmarzlik, A.Laguta, Sajfutdinov
15. (65,13) Bjerre, Pawlicki, Kołodziej, Buczkowski (u/w)
16. (64,81) Dudek, Janowski, G. Laguta, Lindgren
17. (64,87) Madsen, Sajfutdnov, Lindgren, Bjerre (d)
18. (65,28) Doyle, Dudek, Buczkowski, Vaculik (d)
19. (65,04) Zmarzlik, Pawlicki, G.Laguta, Bartkowiak
20. (65,12) Michelsen, Janowski, Kołodziej, A. Laguta

I półfinał: (65,41) Doyle, Dudek, Michelsen, Bjerre (w) 
II półfinał: (64,94) Pawlicki, Madsen, Janowski, Sajfutdinov

Finał:(65,12) Zmarzlik, Pawlicki, Vaculik, Doyle