PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
16.11.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - SPR Bór Oborniki Śląskie - piłka ręczna
Truly Work

IMP: Zmarzlik o włos od złota, Kołodziej Indywidualnym Mistrzem Polski

Data: 14 LIPIEC 2019 22:00 / Autor: Redakcja / E-mail:
IMP: Zmarzlik o włos od złota, Kołodziej Indywidualnym Mistrzem Polski

Wiele walki i świetna postawa zawodników, w tym najlepszego po rundzie zasadniczej Bartosza Zmarzlika, to charakterystyka finału zmagań o najważniejszy indywidualny tytuł w Polsce. Gorzowianinowi nie udało się wygrać i musi zadowolić się srebrem. Złoto odebrał mu Janusz Kołodziej, a podium uzupełnił Maciej Janowski.

Wyniki:

  1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 12+2+ I miejsce w finale (3,3,1,2,3)
  2. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) – 15 + II miejsce w finale (3,3,3,3,3)
  3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 + III miejsce w finale (3,2,3,3,3)
  4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 11+3+ IV miejsce w finale (3,w,2,3,3)
  5. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 11+0 (2,2,3,1,3)
  6. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10+1 (3,1,3,3,0)
  7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,3,2,0,2)
  8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,3,2,1,1)
  9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) – 7 (2,0,1,2,2)
  10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (t,2,0,2,2)
  11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – 5 (1,2,2,w,d)
  12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) – 5 (2,1,0,1,0)
  13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) –3 (0,1,0,2,0)
  14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (1,d,1,d,1)
  15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 2 (0,0,0,1,1)
  16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 2 (0,1,0,0,1)

R1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 0 (0)

R2. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) NS

 

Bieg po biegu:

  1. (62,09s) Janowski 3, Kościuch 2, Kubera 1, Smektała 0 [Pieszczek (t)]
  2. (61,59s) Pi. Pawlicki 3, Fajfer 2, Gomólski 1, Lampart 0.
  3. (60,93s) Zmarzlik 3, Dudek 2, Miedziński 1, Cyfer 0.
  4. (60,78s) Kołodziej 3, Prz. Pawlicki 2, Drabik 1, Protasiewicz 0.
  5. (60,41s) Zmarzlik 3, Janowski 2, Prz. Pawlicki 1, Pi. Pawlicki (w)
  6. (60,35s) Drabik 3, Pieszczek 2, Cyfer 1, Gomólski (d)
  7. (60,44s) Kołodziej 3, Miedziński 2, Lampart 1, Kościuch 0.
  8. (61,03s) Kubera 3, Dudek 2, Fajfer 1, Protasiewicz 0.
  9. (61,75s) Janowski 3, Miedziński 2, Gomólski 1, Protasiewicz 0.
  10. (60,62s) Dudek 3, Pi. Pawlicki 2, Kołodziej 1, Pieszczek 0.
  11. (60,88s) Zmarzlik 3, Drabik 2, Kościuch 1, Fajfer 0.
  12. (62,88s) Prz. Pawlicki 3, Kubera 2, Cyfer 1, Lampart 0.
  13. (61,75s) Janowski 3, Lampart 2, Dudek 1, Drabik 0.
  14. (62,38s) Prz. Pawlicki 3, Pieszczek 2, Fajfer 1, Miedziński (w)
  15. (62,12s) Pi. Pawlicki 3, Kościuch 2, Protasiewicz 1, Cyfer 0.
  16. (s) Zmarzlik 3, Kołodziej 2, Kubera 1, Gomólski (d).
  17. (61,91s) Kołodziej 3, Janowski 2, Cyfer 1, Fajfer 0.
  18. (61,72s) Zmarzlik 3, Pieszczek 2, Protasiewicz 1, Lampart 0.
  19. (61,70s) Dudek 3, Kościuch 2, Gomólski 1, Prz. Pawlicki 0.
  20. (62,09s) Pi. Pawlicki 3, Drabik 2, Kubera 1, Miedziński d.

 

Baraż:

  1. (61,81s) Pi. Pawlicki 3, Kołodziej 2, Prz. Pawlicki 1, Dudek 0.

 

Finał:

  1. (61,16s) Kołodziej 3, Zmarzlik 2, Janowski 1, Pi. Pawlicki 0,

 

Sędzia: Artur Kuśmierz

Wyniki na podstawie: NSport+