PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
16.11.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - SPR Bór Oborniki Śląskie - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Stalowcy wygrywają na własnym torze! (wyniki)

Data: 16 LIPIEC 2019 19:20 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stalowcy wygrywają na własnym torze! (wyniki)

Zwycięstwem dwóch drużyn zakończyła się pierwsza runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która rozegrana została w Gorzowie.

Pierwsze miejsce zajęły ex aequo truly.work Stal Gorzów oraz Bogdanka Motor Lublin. Najniższy stopień podium należał do MrGarden GKM-u Grudziądz.

 

Wyniki:

I-II. truly.work Stal Gorzów: 23
1. Rafał Karczmarz - 8+1 (2*,T,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak - 11+1 (3,3,3,2*)
3. Alan Szczotka - 3+1 (0,1,2*,0)
22. Kamil Pytlewski - 1 (1)

I-II. Bogdanka Motor Lublin: 23
10. Wiktor Lampart - 8+1 (2*,3,0,3)
11. Wiktor Trofimow - 8 (3,1,3,1)
12. Michał Curzytek - 7+2 (0,3,2*,2*)

III. MrGarden GKM Grudziądz: 20
19. Kamil Wieczorek - 8 (3,2,-,3)
20. Marcin Turowski - 6+1 (2*,3,1,-)
21. Damian Lotarski - 3+2 (W,2*,-,1*)
28. Kacper Łobodziński - 3 (0,2,1)

IV. Fogo Unia Leszno I: 18
4. Szymon Szlauderbach - 8+1 (1,3,2,2*)
5. Kacper Pludra - 8 (0,3,3,2)
6. Krzysztof Sadurski - 2 (1,0,1,0)
23. Hubert Ścibak - nie startował

V. Get Well Apro Toruń: 16
13. Igor Kopeć-Sobczyński - 5+2 (2*,2,0,1*)
14. Filip Nizgorski - 0 (T,D,-,-)
15. Kamil Kiełbasa - 4+1 (1*,-,1,2)
26. Maksymilian Bogdanowicz - 7 (3,1,1,2)

VI. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 14
7. Kamil Nowacki - 5 (0,2,3,0)
8. Marcin Kościelski - 9 (1,2,3,3)
9. Kacper Grzelak - 0 (W,W,0,0)
24. Sebastian Szostak - nie startował

VII. Lokomotiv Daugavpils: 11
16. Artiom Trofimow - 4 (0,0,2,2)
17. Davis Kurmis - 6 (1,3,1,1)
18. Ernest Matjuszonoks - 1+1 (W,1*,0,0)

Bieg po biegu:
1. (62,15) Bartkowiak, Karczmarz, Szlauderbach, Pludra - 5:1
2. (61,50) W. Trofimow, Lampart, Kościelski, Nowacki (D) - 5:1
3. (61,97) Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński, Kurmis, A. Trofimow, Nizgorski (T) - 5:1
4. (62,25) Wieczorek, Turowski, Pytlewski, Szczotka, Karczmarz (T) - 5:1
5. (62,59) Szlauderbach, Nowacki, Sadurski, Grzelak (W) - 4:2
6. (62,34) Lampart, Kopeć-Sobczyński, Kiełbasa, Curzytek - 3:3
7. (63,31) Kurmis, Wieczorek, Lotarski (W), Matjuszonoks (W) - 3:2
8. (62,50) Karczmarz, Kościelski, Szczotka, Grzelak (W) - 4:2
9. (62,50) Curzytek, Szlauderbach, W. Trofimow, Sadurski - 4:2
10. (63,25) Turowski, Lotarski, Bogdanowicz, Nizgorski (D) - 5:1
11. (62,15) Bartkowiak, Szczotka, Kurmis, A. Trofimow - 5:1
12. (63,53) Pludra, Szlauderbach, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński - 5:1
13. (63,84) Kościelski, A. Trofimow, Matjuszonoks, Grzelak - 3:3
14. (62,78) W. Trofimow, Curzytek, Turowski, Łobodziński - 5:1
15. (63,62) Bartkowiak, Bogdanowicz, Kiełbasa, Szczotka - 3:3
16. (63,81) Pludra, A. Trofimow, Sadurski, Matjuszonoks - 4:2
17. (63,94) Nowacki, Łobodziński, Lotarski, Grzelak - 3:3
18. (62,10) Karczmarz, Bartkowiak, W. Trofimow, Lampart - 5:1
19. (63,79) Wieczorek, Pludra, Łobodziński, Sadurski - 4:2
20. (62,75) Kościelski, Kiełbasa, Kopeć-Sobczyński, Nowacki - 3:3
21. (63,50) Lampart, Curzytek, Kurmis, Matjuszonoks - 5:1