PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
16.11.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - SPR Bór Oborniki Śląskie - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Stal Gorzów ponownie najlepsza u siebie (wyniki)

Data: 17 LIPIEC 2019 19:40 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stal Gorzów ponownie najlepsza u siebie (wyniki)

Za nami drugi dzień zmagań w półfinale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Ze zwycięstwa ponownie cieszyli się zawodnicy miejscowej truly.work Stal Gorzów. Tuż za gospodarzami uplasował się Bogdanka Motor Lublin. Trzecie miejsce w środowe popołudnie należało do Fogo Unii Leszno I.

 

Wyniki:

I. truly.work Stal Gorzów: 25
1. Rafał Karczmarz- 11+1 (3,2*,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak - 8+1 (1,3,2,2*)
3. Alan Szczotka - 6+1 (3,1,2*,0)
22. Wiktor Jasiński - nie startował

II. Bogdanka Motor Lublin: 21
13. Wiktor Lampart - 12 (3,3,3,3)
14. Wiktor Trofimow - 6 (W,3,0,3)
15. Michał Curzytek - 3+1 (2*,W,1,W)

III. Fogo Unia Leszno I: 18
19. Szymon Szlauderbach - 8 (0,3,3,2)
20. Kacper Pludra - 5 (1,2,2,0)
21. Krzysztof Sadurski - 5+2 (1,1,1*,2*)
28. Hubert Ścibak - nie startował

IV. MrGarden GKM Grudziądz: 17
4. Marcin Turowski - 4+1 (0,-,3,1*)
5. Kamil Wieczorek - 7 (2,2,-,3)
6. Kacper Łobodziński - 4 (1,1,2,-)
23. Damian Lotarski - 2+1 (D,1*,1)

V-VI. Lokomotiv Daugavpils: 16
7. Artiom Trofimow - 5 (2,3,W,U/-)
8. Davis Kurmis - 7+1 (1*,2,2,2)
9. Ernest Matjuszonoks - 4+2 (2*,0,1*,1)

V-VI. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 16
16. Kamil Nowacki - 8+1 (1*,1,3,3)
17. Marcin Kościelski - 7 (2,2,0,3)
18. Kacper Grzelak - 1 (0,0,0,1)
27. Sebastian Szostak - nie startował

VII. Get Well Apro Toruń: 12
10. Maksymilian Bogdanowicz - 5 (3,1,1,0)
11. Kamil Kiełbasa - 0 (0,-,0,0)
12. Igor Kopeć-Sobczyński - 7 (0,2,3,2)
25. Filip Nizgorski - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Karczmarz, Wieczorek, Bartkowiak, Turowski - 4:2
2. Bogdanowicz, A. Trofimow, Kurmis, Kiełbasa - 3:3
3. Lampart, Kościelski, Nowacki, W. Trofimow (W) - 3:3
4. Szczotka, Karczmarz, Pludra, Szlauderbach - 5:1
5. A. Trofimow, Matjuszonoks, Łobodziński, Lotarski (D) - 5:1
6. Lampart, Curzytek, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński - 5:1
7. Szlauderbach, Kościelski, Sadurski, Grzelak - 4:2
8. Karczmarz, Kurmis, Szczotka, Matjuszonoks - 4:2
9. Turowski, Kopeć-Sobczyński, Łobodziński, Nizgorski - 4:2
10. W. Trofimow, Pludra, Sadurski, Curzytek (W) - 3:3
11. Bartkowiak, Szczotka, Nowacki, Kościelski - 5:1
12. Lampart, Wieczorek, Turowski, W. Trofimow - 3:3
13. Nowacki, Kurmis, Matjuszonoks, Grzelak - 3:3
14. Kopeć-Sobczyński, Pludra, Sadurski, Kiełbasa - 3:3
15. W. Trofimow, Bartkowiak, Curzytek, Szczotka - 4:2
16. Nowacki, Łobodziński, Lotarski, Grzelak - 3:3
17. Szlauderbach, Sadurski, Matjuszonoks, A. Trofimow (W) - 5:1
18. Karczmarz, Bartkowiak, Bogdanowicz, Kiełbasa - 5:1
19. Wieczorek, Szlauderbach, Lotarski, Pludra - 4:2
20. Lampart, Kurmis A. Trofimow (U/-), Curzytek (W) - 3:2
21. Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Grzelak, Bogdanowicz - 4:2