PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

DMPJ: Trzecie miejsce Stali Gorzów w Ostrowie

Data: 12 SIERPIEŃ 2019 19:40 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Trzecie miejsce Stali Gorzów w Ostrowie

12 sierpnia na torze w Ostrowie odbyła się zaległa piąta runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Faworyzowany Speed Car Motor Lublin nie zawiódł i triumfował w całych zawodach. Zwycięstwo nie przyszło im jednak łatwo, ponieważ tylko "oczko" mniej uzbierali młodzieżowcy MrGarden GKM-u Grudziądz. Najniższy stopień podium należał do truly.work Stali Gorzów. Punkty dla "żółto-niebieskich" zdobywali Rafał Karczmarz (8), Alan Szczotka (5) oraz Wiktor Jasiński (6). W składzie znalazł się także Kamil Pytlewski.

 

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin - 24 pkt.
4. Wiktor Lampart - 9 (3,3,3,-)
5. Wiktor Trofimow jr - 9 (2,2,3,2)
6. Michał Curzytek - 3 (-,1,2,-)
23. Maciej Kuromonow - 3 (2,0,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz - 23 pkt.
13. Marcin Turowski - 9 (3,3,3,-)
14. Kamil Wieczorek - 4 (1,-,1,2)
15. Patryk Rolnicki - 7 (u,3,1,3)
26. Damian Lotarski - 3 (2,1)

III. truly.work Stal Gorzów - 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz - 8 (2,2,3,1)
17. Alan Szczotka - 5 (0,1,1,3)
18. Wiktor Jasiński - 6 (3,2,0,1)
27. Kamil Pytlewski - NS

IV-V. Lokomotiv Daugavpils - 18 pkt.
10. Oleg Michaiłow - 6 (2,2,0,2)
11. Davis Kurmis - 9 (3,2,2,2)
12. Ricards Ansviesulis - 3 (u,0,3,0)

IV-V. Arged Malesa TŻ Ostrovia - 18 pkt.
1. Marcin Kościelski - 6 (d,3,-,3)
2. Kamil Nowacki - 5 (1,3,-,1)
3. Kacper Grzelak - 1 (1,0,0,0)
22. Sebastian Szostak - 6 (3,3)

VI. Fogo Unia Leszno - 13 pkt.
19. Szymon Szlauderbach - 10 (2,2,3,3)
20. Krzysztof Sadurski - 2 (0,1,1,0)
21. Hubert Ścibak - 1 (u,0,0,1)

VII. Get Well Apro Toruń - 9 pkt.
7. Jakub Janik - 2 (w,0,2,0)
8. Aleks Rydlewski - 4 (w,1,1,2)
9. Filip Nizgorski - 3 (1,2,0,d)

Bieg po biegu:
1. (66,71) Lampart, Trofimow jr, Nowacki, Kościelski (d)
2. (69,98) Kurmis, Michaiłow, Janik (w), Rydlewski (w)
3. (66,75) Turowski, Karczmarz, Wieczorek, Szczotka
4. (66,83) Kościelski, Szlauderbach, Grzelak, Sadurski
5. (65,29) Lampart, Kuromonow, Nizgorski, Janik
6. (67,11) Turowski, Michaiłow, Ansviesulis (u), Rolnicki (u)
7. (68,47) Jasiński, Szlauderbach, Szczotka, Ścibak (u)
8. (68,55) Szostak, Nizgorski, Rydlewski, Grzelak
9. (64,40) Lampart, Kurmis, Curzytek, Ansviesulis
10. (68,90) Rolnicki, Lotarski, Sadurski, Ścibak
11. (65,62) Nowacki, Karczmarz, Szczotka, Grzelak
12. (65,86) Turowski, Trofimow jr, Wieczorek, Kuromonow
13. (64,98) Karczmarz, Jasiński, Rydlewski, Nizgorski
14. (68,97) Ansviesulis, Kurmis, Sadurski, Ścibak
15. (66,47) Szostak, Wieczorek, Rolnicki, Grzelak
16. (66,20) Trofimow jr, Curzytek, Karczmarz, Jasiński
17. (68,32) Szlauderbach, Janik, Ścibak, Nizgorski (d)
18. (66,90) Kościelski, Kurmis, Nowacki, Michaiłow
19. (66,28) Szlauderbach, Trofimow jr, Kuromonow, Sadurski
20. (69,05) Rolnicki, Rydlewski, Lotarski, Janik
21. (68,61) Szczotka, Michaiłow, Jasiński, Ansviesulis

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl