PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta

DMPJ: Stal Gorzów na podium w Ostrowie

Data: 21 SIERPIEŃ 2019 18:50 / Autor: Wojciech Kulak
DMPJ: Stal Gorzów na podium w Ostrowie

Za młodzieżowcami truly.work Stali Gorzów kolejny dobry występ w rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Tym razem zawodnicy do lat 21 rywalizowali na obiekcie w Ostrowie. Turniej rozgrywany w województwie wielkopolskim padł łupem MrGarden GKM-u Grudziądz. Drugie miejsce należało do miejscowej Arged Malesa TŻ Ostrovii z Kamilem Nowackim (5) w składzie. Na najniższym stopniu podium uplasowały się aż trzy ekipy - truly.work Stal Gorzów, Bogdanka Motor Lublin oraz Lokomotiv Daugavpils.

 

Wyniki:

I. MRGARDEN GKM Grudziądz - 27 pkt.
19. Damian Lotarski - 3 (1,-,2,-)
20. Patryk Rolnicki - 10 (3,3,2,2)
21. Marcin Turowski - 10 (2,2,3,3)
28. Kacper Łobodziński - 4 (1,3)

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia - 21 pkt.
10. Marcin Kościelski - 9 (3,3,3,-)
11. Kacper Grzelak - 1 (-,1,0,0)
12. Sebastian Szostak - 6 (1,3,-,2)
25. Kamil Nowacki - 5 (1,1,3)

III-V. Lokomotiv Daugavpils - 19 pkt.
1. Elvis Avgucevics - 6 (3,0,1,2)
2. Ernest Matjuszonok - 4 (2,1,0,1)
3. Daniił Kołodinski - 9 (2,2,2,3)

III-V. Bogdanka Motor Lublin - 19 pkt.
7. Wiktor Trofimow jr - 6 (-,3,t,3)
8. Wiktor Lampart - 9 (2,3,2,2)
9. Maciej Kuromonow - 4 (2,-,1,1)
24. Jakub Szpytma - 0 (w,0,0)

III-V. truly.work Stal Gorzów - 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz - 12 (3,3,3,3)
17. Wiktor Jasiński - 4 (1,3,0,0)
18. Kamil Pytlewski - 3 (0,0,2,1)

VI. Fogo Unia Leszno - 14 pkt.
13. Szymon Szlauderbach - 8 (2,2,3,1)
14. Krzysztof Sadurski - 3 (0,0,2,1)
15. Hubert Ścibak - 3 (0,1,2,0)

VII. Get Well Apro Toruń - 7 pkt.
4. Jakub Janik - 5 (1,1,2,1)
5. Cyprian Bieliński - 1 (0,0,0,1)
6. Aleks Rydlewski - 1 (u,0,1,w)

Bieg po biegu:
1. (68,35) Avgucevics, Matjuszonok, Janik, Bieliński
2. (66,64) Kościelski, Lampart, Nowacki, Szpytma (w/2min)
3. (66,50) Karczmarz, Szlauderbach, Jasiński, Sadurski
4. (67,68) Rolnicki, Kołodinski, Lotarski, Avgucevics
5. (68,29) Trofimow jr, Kuromonow, Janik, Rydlewski (u3)
6. (67,96) Kościelski, Szlauderbach, Szostak, Ścibak
7. (69,63) Jasiński, Turowski, Łobodziński, Pytlewski
8. (67,99) Lampart, Kołodinski, Avgucevics, Szpytma
9. (68,08) Szostak, Janik, Grzelak, Rydlewski
10. (68,00) Rolnicki, Turowski, Ścibak, Sadurski
11. (66,86) Karczmarz, Kołodinski, Matjuszonok, Jasiński
12. (68,99) Szlauderbach, Sadurski, Janik, Bieliński
13. (66,25) Karczmarz, Lampart, Kuromonow, Pytlewski
14. (68,31) Turowski, Rolnicki, Nowacki, Grzelak
15. (69,27) Kołodinski, Ścibak, Sadurski, Matjuszonok
16. (68,13) Karczmarz, Pytlewski, Rydlewski, Bieliński
17. (67,82) Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma (Trofimow - t)
18. (68,98) Kościelski, Avgucevics, Matjuszonok, Grzelak
19. (68,52) Łobodziński, Rolnicki, Bieliński, Rydlewski (w/u)
20. (67,53) Trofimow jr, Lampart, Szlauderbach, Ścibak
21. (68,59) Nowacki, Szostak, Pytlewski, Jasiński

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl