PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020

Trwa głosowanie w plebiscycie Speedway Ekstraligi 2019. Oddaj głos na Stalowców

Data: 04 WRZESIEŃ 2019 08:00 / Autor: Redakcja / E-mail:
Trwa głosowanie w plebiscycie Speedway Ekstraligi 2019. Oddaj głos na Stalowców

Wraz z początkiem września rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Speedway Ekstraligi 2019. Bierze w nim udział dwóch reprezentantów gorzowskiej Stali.

Plebiscyt podzielony jest na pięć kategorii, a nominowanych żużlowców i trenerów wybrała specjalnie powołana Kapituła. Od 1 września fani speedway’a mogą głosować na swoich faworytów. W gronie nominowanych znalazło się dwóch Stalowców. Kapitan żółto-niebieskich, Bartosz Zmarzlik, walczy o tytuł Najlepszego Polskiego Zawodnika Sezonu. Z kolei Anders Thomsen znalazł się w kategorii Niespodzianka Sezonu. Głosy można oddawać na stronie www.speedwayekstraliga.pl oraz poprzez aplikację mobilną PGE Ekstraligi.

- Nominacje do nagród na najlepszych zawodników i trenerów PGE Ekstraligi rozdane. Ja także znalazłem się w tym gronie. Nominowano mnie do nagrody na Najlepszego Polskiego Zawodnika Sezonu. Od 1 września będzie można głosować na stronie speedwayekstraliga.pl. Już teraz dziękuję Wam za każdy głos, którego mi udzielicie. Wraz ze mną nominowany został kolega ze Stal Gorzów, Anders Thomsen Racing, w innej kategorii oczywiście, ale nie zapomnijcie też o nim - powiedział czołowy jeździec Stali Gorzów.

Głosowanie potrwa do 23 września. Z kolei uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali PGE Ekstraligi, 7 października w Warszawie.

Zachęcamy do wsparcia naszych zawodników!

 

https://www.youtube.com/watch?v=CsfLK06SluY&t