PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

SGP w Vojens: Zmarzlik królem Danii! (wyniki)

Data: 07 WRZESIEŃ 2019 21:50 / Autor: Kinga Taisner / E-mail:
SGP w Vojens: Zmarzlik królem Danii! (wyniki)

Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w duńskim Vojens jako drugiemu po Tomaszu Gollobie Polakowi w historii, ale także dziewięciopunktową przewagę w klasyfikacji generalnej cyklu! A turnieje zostały już tylko dwa...

SGP w Vojens: Zmarzlik królem Danii! (wyniki)

Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w duńskim Vojens jako drugiemu po Tomaszu Gollobie Polakowi w historii, ale także dziewięciopunktową przewagę w klasyfikacji generalnej cyklu! A turnieje zostały już tylko dwa...

 

Wyniki:

  1. Bartosz Zmarzlik - 18 (2,3,2,2,3,3,3)
    2. Matej Zagar - 13 (1,3,1,1,2,3,2)
    3. Fredrik Lindgren - 15 (3,2,3,2,2,2,1)
    4. Emil Sajfutdinow - 16 (3,2,3,3,3,2,0)
    5. Jason Doyle - 12 (2,2,3,1,3,1)
    6. Tai Woffinden - 11 (2,1,2,3,2,1)
    7. Antonio Lindbaeck - (3,1,1,2,2,0)
    8. Martin Vaculik - (1,3,3,0,0,0)
    9. Niels Kristian Iversen - (2,3,0,1,1)
    10. Leon Madsen - (1,0,2,3,1)
    11. Mikkel Michelsen - (0,0,1,2,3)
    12. Maciej Janowski - (3,0,1,1,1)
    13. Artiom Łaguta - (0,1,0,3,1)
    14. Patryk Dudek - (1,2,0,0,0)
    15. Robert Lambert - (0,1,2,0,0)
    16. Janusz Kołodziej - (0,0,0,0,0)
    17. Michael Jepsen Jensen - ()
    18. Anders Thomsen - ()

Bieg po biegu:
1. Janowski, Woffinden, Zagar, Kołodziej
2. Lindbaeck, Zmarzlik, Madsen, Lambert
3. Lindgren, Iversen, Vaculik, Michelsen
4. Sajfutdinow, Doyle, Dudek, Łaguta
5. Zagar, Doyle, Lindbaeck, Michelsen
6. Iversen, Sajfutdinow, Woffinden, Madsen
7. Vaculik, Dudek, Lambert, Kołodziej
8. Zmarzlik, Lindgren, Łaguta, Janowski
9. Vaculik, Madsen, Zagar, Łaguta
10. Lindgren, Woffinden, Lindbaeck, Dudek
11. Sajfutdinow, Zmarzlik, Michelsen, Kołodziej
12. Doyle, Lambert, Janowski, Iversen
13. Sajfutdinow, Lindgren, Zagar, Lambert
14. Woffinden, Zmarzlik, Doyle, Vaculik
15. Łaguta, Lindbaeck, Iversen, Kołodziej
16. Madsen, Michelsen, Janowski, Dudek
17. Zmarzlik, Zagar, Iversen, Dudek
18. Michelsen, Woffinden, Łaguta, Lambert
19. Doyle, Lindgren, Madsen, Kołodziej
20. Sajfutdinow, Lindbaeck, Janowski, Vaculik
Półfinał nr 1 Zagar, Sajfutdinow, Doyle, Lindbaeck
Półfinał nr 2 Zmarzlik, Lindgren, Woffinden, Vaculik
Finał Zmarzlik, Zagar, Lindgren, Sajfutdinow

Wyniki na podstawie: NC+