PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów - 21.09.2019r. - piłka ręczna
Truly Work

Nice1LŻ: Zacięty mecz w Ostrowie dla gospodarzy, dobry występ Nowackiego

Data: 08 WRZESIEŃ 2019 18:30 / Autor: Wojciech Kulak
Nice1LŻ: Zacięty mecz w Ostrowie dla gospodarzy, dobry występ Nowackiego

8 września odbył się pierwszy mecz finałowy Nice 1. Ligi Żużlowej.

Arged Malesa TŻ Ostrovia na własnym obiekcie podejmowała PGG ROW Rybnik. Gospodarze nie najlepiej rozpoczęli potyczkę, ponieważ po pierwszej serii startów do gości tracili cztery punkty. Kolejne odsłony były już dużo lepsze w wykonaniu ostrowian, którzy wysunęli się na prowadzenie i nie oddali go do samego końca by ostatecznie zwyciężyć 46:44. Liderem lepszej drużyny był niewątpliwie Nicolai Klindt (11+2). Cenne "oczka" do dorobku triumfatorów dorzucił również wychowanek Stali Gorzów - Kamil Nowacki (3+1). U gości wyróżniał się Troy Batchelor (11+1).

 

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 46
9. Nicolai Klindt (3,3,3,1*,1*) 11+2
10. Aleksandr Łoktajew (0,2*,1,0) 3+1
11. Tomasz Gapiński (1,3,3,2,2) 11
12. Sam Masters (0,2*,1,2,1*) 6+2
13. Grzegorz Walasek (3,2,1,3,2) 11
14. Kamil Nowacki (2,1*,0) 3+1
15. Marcin Kościelski (D,1,0) 1

PGG ROW Rybnik: 44
1. Troy Batchelor (1*,1,3,3,3) 11+1
2. Daniel Bewley (2,0,2*,1*,0) 5+2
3. Siergiej Łogaczow (2*,3,2,2,0) 9+1
4. Mateusz Szczepaniak (3,0,W,0) 3
5. Kacper Woryna (2,1,2,3,3) 11
6. Robert Chmiel (3,0,1) 4
7. Mateusz Tudzież (1,U,0) 1

Bieg po biegu:
1. N. Klindt, D. Bewley, T. Batchelor, A. Łoktajew 3:3 (3:3)
2. R. Chmiel, K. Nowacki, M. Tudzież, M. Kościelski (D) 2:4 (5:7)
3. Mt. Szczepaniak, S. Łogaczow, T. Gapiński, S. Masters 1:5 (6:12)
4. G. Walasek, K. Woryna, M. Kościelski, M. Tudzież (U)4:2 (10:14)
5. T. Gapiński, S. Masters, T. Batchelor, D. Bewley 5:1 (15:15)
6. S. Łogaczow, G. Walasek, K. Nowacki, Mt. Szczepaniak 3:3 (18:18)
7. N. Klindt, A. Łoktajew, K. Woryna, R. Chmiel 5:1 (23:19)
8. T. Batchelor, D. Bewley, G. Walasek, M. Kościelski 1:5 (24:24)
9. N. Klindt, S. Łogaczow, A. Łoktajew, Mt. Szczepaniak (W) 4:2 (28:26)
10. T. Gapiński, K. Woryna, S. Masters, M. Tudzież 4:2 (32:28)
11. G. Walasek, S. Łogaczow, D. Bewley, A. Łoktajew 3:3 (35:31)
12. T. Batchelor, T. Gapiński, R. Chmiel, K. Nowacki 2:4 (37:35)
13. K. Woryna, S. Masters, N. Klindt, Mt. Szczepaniak 3:3 (40:38)
14. T. Batchelor, G. Walasek, S. Masters, D. Bewley 3:3 (43:41)
15. K. Woryna, T. Gapiński, N. Klindt, S. Łogaczow 3:3 (46:44)

Wyniki za: eSpeedway.pl