PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta

Znamy terminarz na sezon 2020! Inauguracja na Jancarzu z Unią Leszno!

Data: 11 GRUDZIEŃ 2019 11:10 / Autor: Redakcja / E-mail:
Znamy terminarz na sezon 2020! Inauguracja na Jancarzu z Unią Leszno!

Dziś poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2020. W pierwszej kolejce Stalowcy zmierzą się z leszczyńską Unią...

W pierwszym spotkaniu żółto-niebiescy na własnym obiekcie zmierzą się aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski - Unią Leszno. Pierwszy wyjazdowy pojedynek podopiecznych Stanisława Chomskiego czeka w Lublinie.

 

Aż cztery spotkania na Jancarzu rozegrane zostaną w niedzielę! 

 

Przypominamy - trwa sprzedaż karnetów. Szczegóły tutaj - link.

 

1 kolejka


03-04-2020 Piątek / Friday Eleven Sports WROCŁAW - LUBLIN
03-04-2020 Piątek / Friday Eleven Sports CZĘSTOCHOWA - GRUDZIĄDZ
05-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GORZÓW - LESZNO
05-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ RYBNIK - ZIELONA GÓRA

2 kolejka


11-04-2020 Sobota / Saturday Eleven Sports LESZNO - WROCŁAW
11-04-2020 Sobota / Saturday Eleven Sports GRUDZIĄDZ - RYBNIK
12-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ ZIELONA GÓRA - CZĘSTOCHOWA
12-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ LUBLIN - GORZÓW

3 kolejka

17-04-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LESZNO - LUBLIN
17-04-2020 Piątek / Friday Eleven Sports ZIELONA GÓRA - GRUDZIĄDZ
19-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ RYBNIK - GORZÓW
19-04-2020 Niedziela / Sunday nSport+ CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW

24-04-2020 Piątek / Friday Data rezerwowa / reserve date
26-04-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date

4 kolejka

01-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports GORZÓW - CZĘSTOCHOWA
01-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LUBLIN - RYBNIK
03-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ WROCŁAW - ZIELONA GÓRA
03-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GRUDZIĄDZ - LESZNO

10-05-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date
17-05-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date

5 kolejka

22-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports WROCŁAW - GRUDZIĄDZ
22-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports RYBNIK - LESZNO
24-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ ZIELONA GÓRA - GORZÓW
24-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ CZĘSTOCHOWA - LUBLIN

6 kolejka

29-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports RYBNIK - CZĘSTOCHOWA
29-05-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LUBLIN - GRUDZIĄDZ
31-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ LESZNO - ZIELONA GÓRA
31-05-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GORZÓW - WROCŁAW

7 kolejka

05-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports WROCŁAW - RYBNIK
05-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports ZIELONA GÓRA - LUBLIN
07-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GRUDZIĄDZ - GORZÓW
07-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ CZĘSTOCHOWA - LESZNO

12-06-2020 Piątek / Friday Data rezerwowa / reserve date
14-06-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date

8 kolejka

19-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LESZNO - GORZÓW
19-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports ZIELONA GÓRA - RYBNIK
21-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GRUDZIĄDZ - CZĘSTOCHOWA
21-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ LUBLIN - WROCŁAW

9 kolejka

26-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports RYBNIK - GRUDZIĄDZ
26-06-2020 Piątek / Friday Eleven Sports CZĘSTOCHOWA - ZIELONA GÓRA
28-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ WROCŁAW - LESZNO
28-06-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GORZÓW - LUBLIN

10 kolejka

03-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports GORZÓW - RYBNIK
03-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LUBLIN - LESZNO
05-07-2020 Niedziela / Sunday nSport+ WROCŁAW - CZĘSTOCHOWA
05-07-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GRUDZIĄDZ - ZIELONA GÓRA

11 kolejka

10-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LESZNO - GRUDZIĄDZ
10-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports CZĘSTOCHOWA - GORZÓW
12-07-2020 Niedziela / Sunday nSport+ ZIELONA GÓRA - WROCŁAW
12-07-2020 Niedziela / Sunday nSport+ RYBNIK - LUBLIN

17-07-2020 Piątek / Friday Data rezerwowa / reserve date
19-07-2020 Niedziela / Sunday PGE IMME / PGE Ind. International Extraliga Championship (TBA)

24-07-2020 Piątek / Friday Data rezerwowa / reserve date
26-07-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date

12 kolejka

31-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LESZNO - RYBNIK
31-07-2020 Piątek / Friday Eleven Sports LUBLIN - CZĘSTOCHOWA
02-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GORZÓW - ZIELONA GÓRA
02-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ GRUDZIĄDZ - WROCŁAW

13 kolejka

07-08-2020 Piątek / Friday Eleven Sports GRUDZIĄDZ - LUBLIN
07-08-2020 Piątek / Friday Eleven Sports CZĘSTOCHOWA - RYBNIK
09-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ WROCŁAW - GORZÓW
09-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ ZIELONA GÓRA - LESZNO

14-08-2020 Piątek / Friday Data rezerwowa / reserve date
16-08-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date

14 kolejka

21-08-2020 Piątek / Friday Eleven Sports GORZÓW - GRUDZIĄDZ
21-08-2020 Piątek / Friday Eleven Sports RYBNIK - WROCŁAW
23-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ LESZNO - CZĘSTOCHOWA
23-08-2020 Niedziela / Sunday nSport+ LUBLIN - ZIELONA GÓRA

30-08-2020 Niedziela / Sunday Data rezerwowa / reserve date
04-09-2020 Piątek / Friday reserve date

Część finałowa / final round
1 (15)
06-09-2020 Niedziela / Sunday Półfinał / Semifinal (4 – 1)
06-09-2020 Niedziela / Sunday Półfinał / Semifinal (3 – 2)
11-09-2020 Piątek / Friday reserve date
2 (16)
13-09-2020 Niedziela / Sunday Półfinał / Semifinal (1 – 4)
13-09-2020 Niedziela / Sunday Półfinał / Semifinal (2 – 3)
18-09-2020 Piątek / Friday reserve date
3 (17)

20-09-2020 Niedziela / Sunday Finał / Final
20-09-2020 Niedziela / Sunday Mecz o 3 miejsce/3rd place match
25-09-2020 Piątek / Friday reserve date
4 (18)
27-09-2020 Niedziela / Sunday Finał / Final
27-09-2020 Niedziela / Sunday Mecz o 3 miejsce/3rd place match
02-10-2020 Piątek / Friday reserve date
04-10-2020 Niedziela / Sunday reserve date
05-10-2020 Niedziela / Sunday Gala PGE Ekstraligi (Warszawa)