PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta

Jesteśmy zgranym zespołem, a atmosfera wśród nas jest niesamowita - mówi zadowolony Bartosz Zmarzlik.

Data: 14 LUTY 2020 08:00 / Autor: Redakcja / E-mail:
Jesteśmy zgranym zespołem, a atmosfera wśród nas jest niesamowita - mówi zadowolony Bartosz Zmarzlik.

 - Od paru lat stosuje te same metody przygotowawcze, bo uważam, że to słuszne. Jestem już gotowy do nowego sezonu. Co więcej patrząc na pogodę, to myślę, że lada moment i powinniśmy wyjeżdżać na tor – odpowiada Zmarzlik, który nie stosuje żadnych nowych sposobów przygotowawczych przed nowym sezonem.

 Żółto-Niebiescy niedawno wrócili ze Szpindlerowego Młyna. Wszyscy zawodnicy chwalili to miejsce. Lepiej trafić nie mogli – Podobało mi się w Czechach i podobało by mi się w innym miejscu, bo najważniejsze jest z kim się jedzie, a nie gdzie. Jesteśmy świetnym zespołem i przede wszystkim bardzo zgranym. Dogadujemy się wszyscy, spędzamy ze sobą dużo czasu, co sprawiło, że na obozie nudy nie było – chwali atmosferę w zespole lider Stali Gorzów.

Razem z Krzysztofem Kasprzakiem Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował naszą reprezentację w meczu towarzyskim z Australią. Spotkanie to będzie formą przygotowania, do zbliżającego się turnieju Speedway of Nations. – Cieszę się, że wystąpię w tym składzie. Trener tak zadecydował, więc dam z siebie sto procent – skomentował Zmarzlik.

Mistrz Świata może być dumny ze zdobycia nagrody dla najlepszego polskiego sportowca roku, nie tylko w plebiscycie Przeglądu Sportowego, ale również może cieszyć się ze zdobycia Nagdrody Sportowej Polskiego Radia. – Takie nagrody, to są kolejne rzeczy, które motywują i uświadamiają ci, żeby pracować jeszcze bardziej i mocniej oraz dają ci dodatkową energię – wytłumaczył Zmarzlik.

- Bardzo serdecznie pozdrawiamy naszych kibiców. Wszyscy się stęskniliśmy za pełnymi trybunami. My to robimy dla was, a wasza obecność nas nakręca i mobilizuje do lepszych wyników – zwrócił się do fanów 24-latek.