PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta

Dziękuję za wsparcie, za zaufanie i za to, że na Jancarzu czuję się, jak w domu - dziękuje wszystkich fanom Krzysztof Kasprzak.

Data: 15 LUTY 2020 08:00 / Autor: Redakcja / E-mail:
Dziękuję za wsparcie, za zaufanie i za to, że na Jancarzu czuję się, jak w domu - dziękuje wszystkich fanom Krzysztof Kasprzak.

Stal Gorzów 10 lutego wróciła z obozu przygotowawczego w Szpindlerowym Młynie. – Dziękuję bardzo prezesowi za zorganizowanie wyjazdu. Były niesamowite warunki narciarskie, biegowe oraz zakwaterowania. Cieszymy się bardzo, że mieliśmy okazję pozjeżdżać na sankach. Wszyscy chłopacy chwalili ten obóz i jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w nim uczestniczyć. Mam nadzieję, że będziemy się mogli odwdzięczyć prezesowi (Markowi Grzyb przyp. red.) na torze – chwali obóz w czeskiej miejscowości Kasprzak.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu ligowego Speedway Ekstraligi, „KK” będzie zmagał się w spotkaniu towarzyskim z Australią. Marek Cieślak wybrał jego oraz Bartka Zmarzlika na sparingowy pojedynek, który ma być sprawdzianem przed zbliżającym się turniejem Speedway of Nations. – Szczerze powiedziawszy liczyłem po cichu na to powołanie. Dzięki zwycięstwu w turnieju Złotego Kasku wierzyłem, że Marek Cieślak mnie wybierze. Dam z siebie wszystko, by godnie reprezentować Polskę – tłumaczy szczęśliwy Kasprzak.

Początek sezonu dla niego, nie był wymarzony. Czy w tym roku będzie lepiej? – Najważniejsze, że wiem co było przyczyną, tak słabej dyspozycji. Nie trafiłem na początku sezonu ze sprzętem. Jak dobrze wiemy, to dopasowanie sprzętu decyduje, czy żużlowiec jedzie szybko, czy wolno – komentuje 35-latek. - Będziemy się starali pojechać o jak najlepszy wynik, aby dostać się rundy play-off, a potem już każda z tych drużyn w półfinałach będzie miała szansę na mistrza Polski, ale my damy z siebie wszystko – dodaje Kasprzak.

- Chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich kibiców, za wsparcie, za zaufanie i za te wszystkie lata spędzone tutaj. Czuję się tutaj jak u siebie w domu. Będę robił wszystko, żeby jeździć, jak najlepiej – zwrócił się do kibiców Krzysztof Kasprzak.