Truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 04.08.2019r. godz. 19:30.
KDF 3

Aktualności

Bilety na mecz z FOGO Unią Leszno w sprzedaży!

Data: 22.07.2019 / Autor: Redakcja

Już 4 sierpnia Stalowcy zmierzą się w Gorzowie z aktualnym Mistrzem Polski. Bilety w sprzedaży!

Speedway of Nations: Zwycięstwo reprezentacji Rosji, srebrny medal dla Polaków!

Data: 21.07.2019 / Autor: Aleksandra Obarzanek

2. finał Speedway od Nations w Togliatti zakończył się szczęśliwie dla gospodarzy. Polacy podwójnie przegrali w biegu finałowym i ostatecznie zdobyli srebrny medal.

Speedway of Nations: Pierwszy finał dla Australijczyków, 17 punktów Bartosza Zmarzlika!

Data: 20.07.2019 / Autor: Aleksandra Obarzanek

W sobotę na Stadionie im. Anatolija Stiepanowa w Togliatti odbył się 1. finał Speedway of Nations. Polacy zajęli w nim trzecie miejsce.

Cotygodniowe podsumowanie startów zawodników rezerwowych gorzowskiej Stali

Data: 19.07.2019 / Autor: Aleksandra Szymaniak

W ostatnim tygodniu odbyły się dwa mecze, w których brali udział gorzowscy zawodnicy rezerwowi, i była to liga angielska.

DMPJ: Gorzowianie po raz kolejny udowodnili swoją wyższość (relacja)

Data: 18.07.2019 / Autor: Wojciech Kulak

Kibice w mieście nad Wartą przez dwa dni obejrzeli solidną dawkę młodzieżowego ścigania.

DMPJ: Stal Gorzów ponownie najlepsza u siebie (wyniki)

Data: 17.07.2019 / Autor: Wojciech Kulak

Za nami drugi dzień zmagań w półfinale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

DMPJ: Żółto-niebiescy świetnie rozpoczęli walkę o finał (relacja)

16 lipca w Gorzowie zainaugurowane zostały półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Elitserien: Thomsen ojcem pogromu drużyny z Hallstavik

Data: 16.07.2019 / Autor: Monika Chrustek

We wtorkowej kolejce ligi szwedzkiej Anders Thomsen popisał się doskonałą dyspozycją. Nie można tego jednak powiedzieć o Peterze Kildemandzie, który nie przywiózł do mety żadnego punktu.

DMPJ: Stalowcy wygrywają na własnym torze! (wyniki)

Data: 16.07.2019 / Autor: Wojciech Kulak

Zwycięstwem dwóch drużyn zakończyła się pierwsza runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która rozegrana została w Gorzowie.