PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta
KDF 3

Piłka ręczna

Mateusz Stupiński: - Ojcem zostałem w tygodniu i to mnie uskrzydliło! (komentarze)

Data: 01.10.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie wygrali spotkanie w Ciechanowie różnicą 2 bramek. Po spotkaniu rozmawialiśmy z najlepszym strzelcem Stali, Mateuszem Stupińskim, który zdobył aż 12 bramek, oraz z trenerem żółto-niebieskich.

I liga: Beniaminek nie znalazł argumentów - Jurand Ciechanów vs Stal Gorzów (relacja)

Data: 30.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

W Ciechanowie Stalowcy nie dali większych szans młodzieży z Juranda, mimo że na własne życzenie doprowadzili do nerwowej końcówki. To jednak gorzowianie prowadzili przez cały mecz i wywieźli 3 punkty z trudnego terenu w województwie mazowieckim.

I liga: Mamy 3 punkty! - Jurand Ciechanów vs Stal Gorzów (wyniki)

Data: 29.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie wygrali wyjazdowy mecz w Ciechanowie i mogą odetchnąć z ulgą. Przez większość czasu to żółto-niebiescy kontrolowali grę, choć nie brakowało emocji i nerwówki w końcówce.

Adrian Chełmiński: - W Ciechanowie nie ma zawodników, którzy mogą zaskoczyć nas z drugiej linii. Szczelna obrona kluczem do sukcesu!

Data: 28.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie jadą do Ciechanowa, by tam zmierzyć się z miejscowym Jurandem. O przygotowaniach i powrocie do rodzinnych stron opowiedział Adrian Chełmiński, który wyraźnie zaznaczył, że powiązania rodzinne nie mają dla niego znaczenia w tym spotkaniu.

I liga: Wygrać na nieplanowanym wyjeździe - Jurand Ciechanów vs Stal Gorzów (zapowiedź)

Data: 27.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Stal ponownie zmierzy się w meczu wyjazdowym w I lidze grupie A. Tym razem rywalem będzie ekipa spad Warszawy, czyli Jurand Ciechanów. Czy gorzowianie zmażą plamę z Sierpca?

Abecadło: Dariusz Śramkiewicz

Data: 26.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Większość z nas słysząc hasło: pająk raczej się wzdryga i wolałaby unikać, a jak na takie hasło reaguje Darek Śramkiewicz?

- Nie poddajemy się. Jesteśmy ze Stali! (komentarze)

Data: 25.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie po przegranej w Sierpcu od poniedziałku wzięli się za ostre trenowanie. Żółto-niebiescy wiedzą, że kolejny mecz - także wyjazdowy - będzie bardzo istotny w przebiegu dalszej części sezonu. O inauguracji i kolejnym meczu rozmawialiśmy z Adrianem Turkowskim oraz Krzysztofem Nowickim.

Dariusz Molski: Przegraliśmy ten mecz na własne życzenie (komentarz)

Data: 24.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie nie zaliczyli udanego wejścia w nowy sezon ligowy. O przyczynach porażki i planach na zmiany porozmawialiśmy na gorąco po meczu ze szkoleniowcem gorzowskiej ekipy, Dariuszem Molskim.

I liga: Nieudana inauguracja, choć emocji nie brakowało - MKS Mazur Sierpc vs Stal Gorzów (relacja)

Data: 23.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowianie nie zdołali wygrać na inaugurację w Sierpcu, choć nie zabrakło pięknych akcji i emocji do samego końca. W końcówce zaś zabrakło cierpliwości w grze i odrobiny szczęścia.

I liga: Koncertowy mecz i porażka w końcówce - Stal przegrała w Sierpcu - MKS Mazur Sierpc vs Stal Gorzów (wyniki)

Data: 22.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Spotkanie między gorzowską ekipą a Mazurem z Sierpca naprawdę należało do miłych dla oka, twardych, męskich meczów piłki ręcznej w I lidze. Mimo że gorzowianie prowadzili już 3 bramkami, nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca.