Oficjalna strona klubu
Sprzedaż otwarta karnetów ruszyła! Karnet normalny od 210zł!
Karnety 2017

Siatkówka

GALPS: W kolejnym meczu udowodnimy, że potrafimy grać dobrą siatkówkę - Stal Bowling City Gorzów vs SM Górczyn (wypowiedzi)

Data: 23.02.2017 / Autor: Sara Musiał

Żółto-niebiescy wtorkowe spotkanie zakończyli na tarczy, przegrywając z SM Górczyn 1:3. Co po tym spotkaniu mówili zawodnicy?

GALPS: Porażka Stalowców - Stal Bowling City Gorzów kontra SM Górczyn (relacja)

Data: 22.02.2017 / Autor: Ilona Tużnik

Siatkarze SM Górczyn postawili Stalowcom bardzo trudne warunki. We wtorkowym pojedynku nie zabrakło asów serwisowych i widowiskowych ataków, zaś sam mecz miał zacięty przebieg. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się rywale Stali, wygrywając całe spotkanie 3:1.

GALPS: Maciej Błoch: - Interesuje nas tylko zwycięstwo

Data: 20.02.2017 / Autor: Sara Musiał

Stalowcy wracają we wtorek na boisko po dość długiej pauzie. Najbliższym rywalem będzie SM Górczyn, który w rundzie zasadniczej uległ żółto-niebieskim 0:3. Co przed tym meczem mówi kapitan Stal Bowling City Gorzów?

GALPS: Ligowy powrót po długiej przerwie - Stal Bowling City Gorzów vs SM Górczyn (zapowiedź)

Data: 19.02.2017 / Autor: Sara Musiał

Stalowcy wracają we wtorek do rozgrywek Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. We wtorkowy wieczór na żółto-niebieskich będzie czekać SM Górczyn.

GALPS: Spotkanie od początku przebiegało pod nasze dyktando - Stal Bowling City Gorzów vs AWF 2 (wypowiedzi)

Data: 19.01.2017 / Autor: Sara Musiał

Stalowcy bez większych problemów pokonali ekipę AWF 2, wygrywając 3:0. Co siatkarze Stal Bowling City Gorzów mówili po tym spotkaniu?

GALPS: Zwycięska Stal! - Stal Bowling City Gorzów kontra AWF 2 (relacja)

Data: 18.01.2017 / Autor: Ilona Tużnik

Siatkarze Stal Bowling City Gorzów nie dali większych szans drużynie AWF-u 2 i pewnie triumfowali w meczu 3:0. Najwięcej emocji sprawił set trzeci, który zakończył się dopiero grą na przewagi.

GALPS: Powtórzyć wynik z rundy zasadniczej - Stal Bowling City Gorzów vs AWF 2 (zapowiedź)

Data: 15.01.2017 / Autor: Sara Musiał

Przed żółto-niebieskimi kolejna szansa na zdobycie punktów w Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Na boisku czekać na nich będzie team AWF-u 2, który już raz pokonali w rundzie zasadniczej.

GALPS: Byliśmy skuteczniejsi w decydujących momentach - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (wypowiedzi)

Data: 12.01.2017 / Autor: Sara Musiał

Żółto-niebiescy w drugim meczu rundy rewanżowej pokonali 3:2 ekipę AWF. Co po tym spotkaniu mówili zawodnicy?

AWF pokonany! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (relacja)

Data: 11.01.2017 / Autor: Sara Musiał

Zwycięstwo z ekipą AWF-u to dla Stalowców pierwsza wygrana w tym roku i niezwykle długo wyczekiwane punkty. Dzięki walce do końca, zdołali pokonać rywali 3:2.

GALPS: Wyrównać rachunki! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (zapowiedź)

Data: 08.01.2017 / Autor: Sara Musiał

Siatkarze Stal Bowling City Gorzów mają za sobą tygodniową przerwę, po której wracają do walki o jakże cenne zwycięstwo. Kolejnym rywalem, z którym przyjdzie im się zmierzyć w rundzie rewanżowej, jest zespół AWF-u.