26.10.2019r. - godz. 16:00 Stal Gorzów - Olimp Grodków - piłka ręczna
KDF 3

Siatkówka

GALPS: Finał dla Stalowców! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (relacja)

Data: 09.03.2016 / Autor:

„Żółto-niebiescy” w bardzo trudnym boju pokonali po raz drugi zespół AWF i tym samym awansowali do wielkiego finału. Wtorkowy mecz był niezwykle trudny i emocjonujący dla obu stron, na szczęście to Stalowcy schodzili z boiska z tarczą.

Stal życzy wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom!

Data: 08.03.2016 / Autor: Redakcja

Dziś 8 marca, czyli święto wszystkich pań... Klub Sportowy Stal Gorzów życzy kibickom wszystkiego najlepszego.

GALPS: Zasłużyliśmy na finał - rozmowa z Tomaszem Kurysiem, libero Stal Bowling City Gorzów

Data: 07.03.2016 / Autor:

Krótka przerwa na regenerację i odpoczynek za Stalowcami, a teraz czas na rewanż z AWF-em. Co mówi o najbliższym spotkaniu i jak ocenia szansę „żółto-niebieskich” na finał, libero – Tomasz Kuryś?

GALPS: Przypieczętować awans do finału! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (zapowiedź)

Data: 06.03.2016 / Autor:

Przed Stalowcami niezwykle ważny mecz, który może zadecydować o ich obecności w wielkim finale. W rewanżowym spotkaniu zmierzą się z ekipą AWF, którą w ubiegły wtorek pokonali 3:0. Jak będzie tym razem?

GALPS: W tym sezonie idziemy jak lodołamacz - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (wypowiedzi)

Data: 03.03.2016 / Autor:

Mecz z AWF-em zakończył się pomyślnie dla Stalowców, którzy wygrali 3:0. Co po meczu mówili sami zawodnicy?

GALPS: Coraz bliżej finału! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (relacja)

Data: 02.03.2016 / Autor:

Stalowcy utrzymali dobrą passę i w trzech setach rozprawili się z zespołem AWF. Mecz potoczył się po myśli Stal Bowling City Gorzów, która jest coraz bliżej wielkiego finału.

GALPS: Na dużo nas stać - rozmowa z Adamem Borkiem, zawodnikiem Stal Bowling City Gorzów

Data: 29.02.2016 / Autor:

Stalowcy po tygodniowej przerwie na regenerację i odpoczynek wracają, by walczyć o finał w Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Co o relacjach panujących w drużynie i najbliższym meczu ma do powiedzenia jeden z najskuteczniejszych Stalowców – Adam Borek?

GALPS: Misja - zwycięstwo! - Stal Bowling City Gorzów vs AWF (zapowiedź)

Data: 28.02.2016 / Autor:

Po tygodniowej przerwie, Stalowców czeka kolejny, niezwykle trudny mecz, w którym zmierzą się z AWF-em. W rundzie zasadniczej to „żółto-niebiescy” byli górą w rywalizacji, bowiem wygrali 3:0. Jak poradzą sobie tym razem?

StalTV Flesz - odc. 3

Data: 26.02.2016 / Autor: Redakcja

Przedstawiamy kolejny odcinek StalTV Flesz....

GALPS: Teraz celujemy w finał - Stal Bowling City Gorzów vs Kozaryn Spedycja (wypowiedzi)

Data: 18.02.2016 / Autor:

Niezwykle emocjonujący i trudny mecz za Stalowcami, którzy pokonali 3:2 Kozaryn Spedycję i tym samym znaleźli się w pierwszej czwórce, która powalczy o medale. Co po tym spotkaniu mówili zawodnicy?