Oficjalna strona klubu
Stal Gorzów - Sokół Kościerzyna - piłka ręczna - 3.11.2018r. godz. 18:30.
Cash Broker Aplikacja

Żużel

Speedway Diamond Cup: zwycięstwo Zengoty, piąte miejsce Karczmarza i dziewiąte Sundstroema. Hancock zgarnia diament!

Data: 14.10.2018 / Autor: Klaudia Kwiatkowska

Na zakończenie sezonu na Podkarpaciu, żużlowcy odjechali czwartą rundę Speedway Diamond Cup.

Turniej MIMO: triumf Tondera i bardzo dobre występy młodych Stalowców

W niedzielnych Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu, które odbyły się w Zielonej Górze zwyciężył Mateusz Tonder.

Drugie miejsce Szymona Woźniaka w Memoriale im. Mariana Rose

Data: 13.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

W biegu finałowym pierwsze miejsce zdobył Paweł Przedpełski. Podium uzupełnił natomiast wychowanek Stali Gorzów, Adrian Cyfer.

Szymon Woźniak zostaje w Stali Gorzów na kolejny sezon

Data: 12.10.2018 / Autor: Redakcja

Sezon 2018 za nami, jednak już wypatrujemy wiosny. Razem z nami Szymon Woźniak, który zostaje z Żółto-Niebieskimi na kolejny rok!

MDMW: Gorzowianie mistrzami Wielkopolski! Świetny Bartkowiak!

Data: 11.10.2018 / Autor: Klaudia Kwiatkowska

V runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski padła łupem gorzowskich juniorów, którzy wygrali także cały cykl.

Piotr Paluch podsumowuje sezon juniorski: To dobry prognostyk na przyszłość

Data: 11.10.2018 / Autor: Marcin Malinowski

Cash Broker Stal Gorzów zdobyła w sezonie 2018 worek medali, głównie srebrnych. Część z nich jest udziałem młodzieżowców, którzy rozwijają się pod okiem Piotra Palucha. Jak szkoleniowiec ocenia ten rok?

Gala PGE Ekstraligi: Zmarzlik najlepszym zawodnikiem, Chomski najlepszym trenerem

Data: 09.10.2018 / Autor: Redakcja

To był udany wieczór dla reprezentantów gorzowskiej Stali. Za nami czwarta gala PGE Ekstraligi, w której lider i szkoleniowiec żółto-niebieskich zdobyli statuetki.

Pojechali dla Fajferów i Niepodległej, czyli zakończenie sezonu w Wawrowie

Data: 09.10.2018 / Autor: Marcin Malinowski

W niedzielę w Wawrowie oficjalnie zakończyliśmy miniżużlowy sezon 2018. Odbył się bowiem turniej "Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę". Pożegnano też braci Fajferów, ale klub wzbogacił się o dwóch nowych zawodników.

Stal szuka nowego pracownika

Data: 08.10.2018 / Autor: Redakcja

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. poszukuje kandydatów do pracy w sklepie klubowym. Jeśli chcesz związać się z żółto-niebieskim zespołem i masz duży zapał do pracy, odezwij się!

Grand Prix: Chcę pobić rekord sześciu tytułów mistrzowskich (wypowiedzi)

Data: 08.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

Emocje po sobotniej rundzie Grand Prix powoli opadają. Po samych zawodach napięcie nadal było wyczuwalne. Co pod jego wpływem miała do powiedzenia najlepsza trójka wieczoru?