PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Karnety 2020 w sprzedaży!
Truly Work Karnety 2020 otwarta
KDF 3

Żużel

Rafał Karczmarz w Stalowej Armii!

Data: 28.02.2020 / Autor: Redakcja

Stalowa Armia w komplecie!

Zamknięta sprzedaż kart parkingowych od poniedziałku w Klubie!

Data: 28.02.2020 / Autor: Redakcja

W najbliższy poniedziałek 2.03 do dystrybucji w sprzedaży zamkniętej trafią karty parkingowe dla kibiców gorzowskiej Stali...

Akredytacje dla mediów

Data: 24.02.2020 / Autor: Redakcja

Klub Sportowy Stal Gorzów informuje, że można już składać wnioski akredytacyjne dla przedstawicieli mediów na sezon 2020.

Bilety na Memoriał w sprzedaży od piątku!

Data: 21.02.2020 / Autor: Redakcja

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2020. Zanim jednak o ligowe punkty walczyć będą Stalowcy, tydzień przed startem PGE Ekstraligi, na gorzowskim stadionie czekają nas wielkie emocje!

Dziękuję za wsparcie, za zaufanie i za to, że na Jancarzu czuję się, jak w domu - dziękuje wszystkich fanom Krzysztof Kasprzak.

Data: 15.02.2020 / Autor: Redakcja

Stal Gorzów 10 lutego wróciła z obozu przygotowawczego w Szpindlerowym Młynie. – Dziękuję bardzo prezesowi za zorganizowanie wyjazdu. Były niesamowite warunki narciarskie, biegowe oraz zakwaterowania. Cieszymy się bardzo, że mieliśmy okazję pozjeżdżać na sankach. Wszyscy chłopacy chwalili ten obóz i jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w nim uczestniczyć. Mam nadzieję, że będziemy się mogli odwdzięczyć prezesowi (Markowi Grzyb przyp. red.) na torze – chwali obóz w czeskiej miejscowości Kasprzak.

 

Jesteśmy zgranym zespołem, a atmosfera wśród nas jest niesamowita - mówi zadowolony Bartosz Zmarzlik.

Data: 14.02.2020 / Autor: Redakcja

 - Od paru lat stosuje te same metody przygotowawcze, bo uważam, że to słuszne. Jestem już gotowy do nowego sezonu. Co więcej patrząc na pogodę, to myślę, że lada moment i powinniśmy wyjeżdżać na tor – odpowiada Zmarzlik, który nie stosuje żadnych nowych sposobów przygotowawczych przed nowym sezonem.

Obóz w Szpindlerowym Młynie. Formacja juniorska szykuje się do zbliżającego sezonu!

Data: 13.02.2020 / Autor: Redakcja

Zawodnicy Stali Gorzów przebywali od 5 lutego na zgrupowaniu w Szpindlerowym Młynie. W czeskich górach będą trenowali i integrowali się do 10 lutego.

Mateusz Bartkowiak, Kamil Nowacki, Wiktor Jasiński oraz Kamil Pytlewski, to czwórka juniorów gorzowskiej Stali, która pod czujnym okiem trenera Piotra Palucha przygotowuje się do nowego sezonu.

 

Stalowi Duńczycy o obozie przygotowawczym: To świetny wyjazd!

Data: 12.02.2020 / Autor: Redakcja

 Stal Gorzów przebywała w Czechach na przedsezonowym wyjeździe drużyny wraz ze sztabem szkoleniowo-trenerskim. W Szpindlerowym Młynie mieli zorganizowany czas praktycznie od rana do wieczora. Trójka Duńczyków – Anders Thomsen, Niels Kristian Iversen oraz Marcus Birkemose wyraziła swoje odczucia na temat wspólnego pobytu.

Stawiam sobie te same cele, co rok temu. Metoda małych kroków u mnie działa - ocenia zadowolony z siebie Szymon Woźniak.

Data: 11.02.2020 / Autor: Redakcja

Sezon coraz bliżej, a z pewnością cieszyć może pogoda, która robi się coraz bardziej wiosenna. – Moje przygotowania idą zgodnie z planem. Fizycznie moja forma wydaje się bardzo dobra; sprzętowo też jestem zadowolony, bo motocykle już mam gotowe. Teraz mamy nadzieję, że taka pogoda się utrzyma i już niebawem będziemy mogli rozpocząć sezon żużlowy – powiedział Szymon Woźniak.

Obóz integracyjny Stali Gorzów (zdjęcia) - cz.4

Data: 10.02.2020 / Autor: Redakcja

Obóz integracyjny Stali Gorzów (zdjęcia) - cz.4