Stal Gorzów - MKS Mazur Sierpc - piłka ręczna - 26.01.2019r. godz. 18:30.

Data: 08.10.2018 / Autor: Redakcja

Stal Gorzów Wielkopolski S.A. poszukuje kandydatów do pracy w sklepie klubowym. Jeśli chcesz związać się z żółto-niebieskim zespołem i masz duży zapał do pracy, odezwij się!

Grand Prix: Chcę pobić rekord sześciu tytułów mistrzowskich (wypowiedzi)

Data: 08.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

Emocje po sobotniej rundzie Grand Prix powoli opadają. Po samych zawodach napięcie nadal było wyczuwalne. Co pod jego wpływem miała do powiedzenia najlepsza trójka wieczoru?

Światowa czołówka pojechała dla Golloba. Dwóch Stalowców na podium

Data: 07.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

Międzynarodowa śmietanka po Grand Prix w Toruniu udała się do Bydgoszczy. Tym razem jednak nie walczyli o indywidualne cele, a o pieniądze na leczenie Tomasza Golloba. Swój fantastyczny weekend kontynuował Tai Woffinden, który zwyciężył w tych zawodach. Rewelacyjnie zaprezentowali się Stalowcy - jako drugi uplasował się Zmarzlik, a trzeci Vaculik.

TŻ Ostrovia w Nice 1. LŻ! Dobry występ Nowackiego

Data: 07.10.2018 / Autor: Jakub Szandała

Ostrowianie wygrywają rewanżowe spotkanie barażowe. Na własnym torze pokonują Polonię Piłę (55-35). Zapewniają sobie miejsce w Nice 1. LŻ w przyszłym sezonie.

Grand Prix: Gorące głowy na zimnej Motoarenie (relacja)

Bartosz Zmarzlik po kapitalnym występie na  toruńskiej Motoarenie zdobył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata. Przez pewien czas jego oddech czuł jednak Tai Woffinden. Ostatecznie Brytyjczyk przypuścił kontratak i prócz zwycięstwa turnieju, zapewnił sobie trzecią wygraną całego cyklu Grand Prix. Brąz przypadł Frederikowi Lindgrenowi.

Grand Prix: Bartosz Zmarzlik wicemistrzem świata! Podwójna korona dla Taia Woffindena (wyniki)

Data: 06.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

W Toruniu nie było zaskoczenia - mistrzostwo zdobył Tai Woffinden. Srebrny i brązowy medal powędrowały do Bartosza Zmarzlika oraz Fredrika Lindgrena. Natomiast podium Grand Prix Polski należało do Brytyjczyka, Artema Laguty i Emila Sayfutdinova.

REGULAMIN KONKURSU: DZIĘKUJEMY ZA SEZON 2018

Data: 05.10.2018 / Autor: Redakcja

REGULAMIN KONKURSU „DZIĘKUJEMY ZA SEZON 2018”

100 okrążen dla Niepodległej i benefis braci Fajferów zakończy sezon w Wawrowie

Data: 05.10.2018 / Autor: Marcin Malinowski

Już wcześniej informowaliśmy, że miniżużlowcy JUST FUN GUKS Speedway Wawrów zakończą sezon na własnym torze. W niedzielę odbędą się zawody Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Będzie to też pożegnanie braci Fajferów.

Grand Prix: Ostatni akord sezonu w Toruniu (zapowiedź)

Data: 04.10.2018 / Autor: Monika Chrustek

Już w sobotę odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Będzie ona szczególnie emocjonująca, ponieważ wcześniejsze 9 turniejów nie starczyło do wyłonienia Mistrza Świata. Do Torunia w roli lidera klasyfikacji generalnej wybiera się Tai Woffinden, który ma 10 punktów przewagi nad Bartoszem Zmarzlikiem.

Elitserien: Eskilstuna Smederna mistrzem! 4 punkty Kasprzaka w finale

Data: 03.10.2018 / Autor: Jakub Szandała

Wszystko jasne! W finale Elitserien, Eskilstuna Smederna pewnie pokonała Dackarnę Malilla 53-37, tym samym zapewniając sobie tytuł mistrzowski.