Stal Gorzów - MKS Mazur Sierpc - piłka ręczna - 26.01.2019r. godz. 18:30.
Cash Broker Aplikacja

Żużel

DMPJ: Młode Jaskółki sprawiły sensację, Stal blisko złota (relacja)

Data: 21.09.2018 / Autor: Wojciech Kulak

20 września Stadion imienia Edwarda Jancarza był areną zmagań wielkiego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Allsvenskan: Piraterna wygrała ligę, Sundstroem liderem

Data: 20.09.2018 / Autor: Klaudia Kwiatkowska

Rewanżowy mecz finałowy szwedzkiej Allsvenskan zakończyła się minimalnym zwycięstwem Griparny na domowym torze.

DMPJ: Złoto dla tarnowian, Stal ze srebrnym medalem (wyniki)

Data: 20.09.2018 / Autor: Wojciech Kulak

20 września na Stadionie imienia Edwarda Jancarza miał miejsce wielki finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach najlepsza okazała się Grupa Azoty Unia Tarnów. Drugie miejsce przypadło Cash Broker Stali Gorzów, a najniższy stopień podium należał do Fogo Unii Leszno.

ZKJ w Krakowie: Szczotka trzeci, Bartkowiak 9. i pechowy występ Nowackiego.

Data: 19.09.2018 / Autor: Jakub Szandała

W środowe popołudnie w Krakowie odbył się drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Ponownie (wczoraj również) zwyciężył Mateusz Cierniak. W zawodach uczestniczyła trójka zwodników ze Stali Gorzów. Alan Szczotka, Mateusz Bartkowiak oraz Kamil Nowacki.

Stalowcy przed szansą na medal DMPJ (zapowiedź)

Data: 19.09.2018 / Autor: Wojciech Kulak

Wiele miesięcy starań i ciężkich treningów zostało wynagrodzone dla siedmiu najlepszych drużyn w Polsce. Już 20 września na Stadionie imienia Edwarda Jancarza odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Elitserien: Dackarna w finale! 12 punktów Kasprzaka w debiucie, 8 Vaculika

Data: 18.09.2018 / Autor: Klaudia Kwiatkowska

Dackarna Malilla wygrała na wyjeździe spotkanie półfinałowe w Vastervik i to ona pojedzie z Eskilstuną Smederną w finale Elitserien.

ZKJ w Krakowie: Bartkowiak rewelacyjnie zajął 2. miejsce. Szczotka 6, Nowacki 9.

Data: 18.09.2018 / Autor: Jakub Szandała

18 września w Krakowie odbył się turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach wystąpiło trzech wychowanków Stali Gorzów - Alan Szczotka, Mateusz Bartkowiak oraz Kamil Nowacki.

Finał DMPJ na Jancarzu już w najbliższy czwartek!

Data: 18.09.2018 / Autor: Redakcja

W czwartek o godz. 17:00 kolejne emocje na Stadionie im. Edwarda Jancarza...

Unia Leszno: Rewanż nie będzie łatwiejszy (komentarz)

Data: 18.09.2018 / Autor: Kinga Taisner

Gorzowska Stal wygrała na swoim torze pierwsze spotkanie finałowe i zrobiła mały kroczek w stronę złota, choć żużlowi specjaliści po wyniku 46:44 zawiesili już złote medale na szyjach przeciwników. Jak jednak podkreśla strona leszczyńska, rewanż na ich torze wcale nie będzie łatwy.

Miniżużel: Kolejne medale GUKS-u. Fajferowie kończą karierę

Data: 18.09.2018 / Autor: Marcin Malinowski

W dniach 15-16 września kolejno w Toruniu i Bydgoszczy odbyły się finałowe rundy IMP i DMP w miniżużlu. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów wzbogacił się o kolejne medale.