PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Sprzedaż otwarta karnetów ruszyła! Karnet normalny od 210zł!
Karnety 2017

Pierwszy raz na stadionie

Stadion imienia Edwarda Jancarza mieści się przy ulicy Śląskiej na gorzowskim Zawarciu. Budynek klubowy i park maszyn położone są przy ulicy Kwiatowej.

Na stadion kursują autobusy komunikacji miejskiej (np. 101, 111 i 125), ale można tu też szybko dotrzeć piechotą, schodząc z Mostu Staromiejskiego w prawo i kierując się prosto ulicami Fabryczną i Towarową.

W dniu zawodów parking dla kibiców jest umiejscowiony przy ulicy Przemysłowej. Na stadion dojdziemy stąd w ok. 10 minut, idąc przez ulicę Kolejową, Wawrzyniaka i Śląską.

Kasy stadionowe znajdują się na ulicy Śląskiej, tuż obok drogi. Kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się wejście główne na obiekt.

Toalety umiejscowione są za pierwszym łukiem, ale z toalet przenośnych - tzw. toi toi’ów - można również skorzystać na wysokości prostej przeciwległej do startu.

Na stadion nie można wnosić wszelkiego rodzaju butelek i napojów (również zamkniętych), broni czy środków pirotechnicznych.

Stadion dzieli się na trybunę niską (sektory 1-25) i trybunę wysoką (sektory 26-68 oraz Loże).

Trybuny dzielą się na strefy. Bilety na każdą z trybun i każdą ze stref są w różnych cenach. Wyróżniamy podział na strefę 1 łuku, strefę prostej i strefę 2 łuku.

Stadion im. Edwarda Jancarza posiada 15024 miejsca siedzące i 2000 miejsc stojących.