PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
PGE Ekstraliga - Najlepsza żużlowa liga świata
Oficjalna strona Klubu Żużlowego Stal Gorzów | StalGorzow.pl
Stal Gorzów
Oficjalna strona klubu
Sprzedaż otwarta karnetów na sezon 2018 trwa! W sprzedaży zamkniętej bilety na GP Polski!
Cash Broker GP 2018 Karnety 2018

Terminarz, wyniki i tabela

Sezon 2018

I runda:
06.04.2018 Tarnów - Zielona Góra
07.04.2018 Wrocław - Leszno
08.04.2018 Grudziądz - Częstochowa
08.04.2018 Gorzów - Toruń
data rezerwowa  Tarnów - Zielona Góra
data rezerwowa  Wrocław - Leszno
 
II runda:
13.04.2018 Częstochowa - Tarnów
14.04.2018 Toruń - Wrocław
15.04.2018 Zielona Góra - Grudziądz
15.04.2018 Leszno - Gorzów
data rezerwowa  Częstochowa - Tarnów
data rezerwowa  Toruń - Wrocław
20.04.2018 data rezerwowa
 
III runda:
21.04.2018 Grudziądz - Leszno
22.04.2018 Tarnów - Toruń
22.04.2018 Zielona Góra - Częstochowa
22.04.2018 Wrocław - Gorzów
data rezerwowa Grudziądz - Leszno
 
IV runda:
27.04.2018 Leszno - Zielona Góra
29.04.2018 Gorzów - Tarnów
29.04.2018 Częstochowa - Wrocław
29.04.2018 Toruń - Grudziądz
data rezerwowa Leszno - Zielona Góra
 
V runda:
04.05.2018 Zielona Góra - Toruń
06.05.2018 Leszno - Częstochowa
06.05.2018 Tarnów - Wrocław
06.05.2018 Grudziądz - Gorzów
data rezerwowa Zielona Góra - Toruń 
13.05.2018 data rezerwowa
 
VI runda:
18.05.2018 Toruń - Leszno
20.05.2018 Tarnów - Grudziądz
20.05.2018 Wrocław - Zielona Góra
20.05.2018 Gorzów - Częstochowa
data rezerwowa Toruń - Leszno
25.05.2017 data rezerwowa
 
VII runda:
27.05.2018 Częstochowa - Toruń
27.05.2018 Leszno - Tarnów
27.05.2018 Zielona Góra - Gorzów
27.05.2018 Grudziądz - Wrocław
 
VIII runda:
10.06.2018 Gorzów - Zielona Góra
10.06.2018 Wrocław - Grudziądz
10.06.2018 Tarnów - Leszno
10.06.2018 Toruń - Częstochowa
15.06.2017 data rezerwowa
 
IX runda:
17.06.2018 Zielona Góra - Wrocław
17.06.2018 Leszno - Toruń
17.06.2018 Częstochowa - Gorzów
17.06.2018 Grudziądz - Tarnów
22.06.2017 data rezerwowa
24.06.2017 data rezerwowa
29.06.2017 data rezerwowa
 
X runda:
01.07.2018 Gorzów - Grudziądz
01.07.2018 Wrocław - Tarnów
01.07.2018 Częstochowa - Leszno
01.07.2018 Toruń - Zielona Góra
06.07.2018 data rezerwowa
08.07.2018 data rezerwowa
13.07.2018 data rezerwowa
15.07.2018 data rezerwowa
20.07.2018 data rezerwowa
22.07.2018 data rezerwowa
 
XI runda:
29.07.2018 Wrocław - Częstochowa
29.07.2018 Zielona Góra - Leszno
29.07.2018 Tarnów - Gorzów
29.07.2018 Grudziądz - Toruń
10.08.2018 data rezerwowa
 
05.08.2018 IMME Gdańsk
 
XII runda:
12.08.2018 Gorzów - Wrocław
12.08.2018 Leszno - Grudziądz
12.08.2018 Częstochowa - Zielona Góra
12.08.2018 Toruń - Tarnów
17.08.2018 data rezerwowa
 
XIII runda:
27.07.2018 Gorzów - Leszno
19.08.2018 Tarnów - Częstochowa
19.08.2018 Wrocław - Toruń
19.08.2018 Grudziądz - Zielona Góra
24.08.2018 data rezerwowa
 
XIV runda:
26.08.2018 Zielona Góra - Tarnów
26.08.2018 Leszno - Wrocław
26.08.2018 Częstochowa - Grudziądz
26.08.2018 Toruń - Gorzów
31.08.2018 data rezerwowa
 
CZĘŚĆ FINAŁOWA
02.09.2018 1 runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2)
W przypadku awansu drużyny z Wrocławia do rundy finałowej pierwszy mecz półfinałowy drużyna rozegra we Wrocławiu.
07.09.2018 data rezerwowa
 
09.09.2018 2 runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3)
14.09.2018 data rezerwowa
 
16.09.2018 3 runda finałowa - finały
W przypadku, gdy przed rozegraniem meczu 3. rundy finałowej mecz 4. rundy finałowej, którego gospodarzem będzie klub z Torunia zostanie przełożony na dzień 7.10.2018, wówczas nastąpi
automatyczna zmiana gospodarzy 3. oraz 4. rundy finałowej i klub z Torunia będzie gospodarzem meczu 3. rundy finałowej.
21.09.2018 data rezerwowa
 
23.09.2018 4 runda finałowa - finały rewanże
28.09.2018 data rezerwowa
 
30.09.2018 baraż
30.09.2018 data rezerwowa
05.10.2018 data rezerwowa
 
07.10.2018 baraż/rewanż
07.10.2018 data rezerwowa
 
08.10.2018 Gala PGE Ekstraligi
12.10.2018 data rezerwowa
14.10.2018 data rezerwowa
 
MSC DRUŻYNA MECZE PUNKTY +/- ZD RD PD ZW RW PW
1 FOGO Unia Leszno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Betard Sparta Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cash Broker Stal Gorzów 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Włókniarz Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MrGarden GKM Grudziądz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 KS Toruń 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sezon 2017

Sparingi:

26 marca – Gorzów – Częstochowa (odwołany)
04 kwietnia – Gorzów – Leszno (godz. 17:00) (48:42)
07 kwietnia – Częstochowa - Gorzów (odwołany)
11 kwietnia - Leszno - Gorzów (47:43)

Rozkład I rundy PGE Ekstraligi:

16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik* (48:42)
16 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław* (44:46)
17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (31:17)
17 kwietnia: Get Well Toruń - Stal Gorzów (44:46)

 * data rezerwowa - 17 kwietnia

II runda:

22 kwietnia: ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław* (45:45)
22 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń* (54:36)
23 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (38:52)
23 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów (49:41)

* data rezerwowa - 23 kwietnia

III runda:
30 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (55:35)
30 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (64:26)
30 kwietnia: Stal Gorzów - ROW Rybnik (51:39)
30 kwietnia: Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (51:39)

data rezerwowa - 3 maja

IV runda:
5 maja: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz* (57:33)
7 maja: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (53:37)
7 maja: Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (44:45)
7 maja: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (44:46)

* data rezerwowa - 7 maja

V runda 
21 maja: MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (40:50)
21 maja: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (41:49)
21 maja: Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (51:39)
21 maja: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (52:38)

VI runda:
28 maja: Get Well Toruń - ROW Rybnik (53:37)
28 maja: Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (52:38)
28 maja: Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (45:45)
28 maja: Betard Sparta Wrocław - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (52:38)

VII runda:
2 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław* (48:42)
4 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (33:45)
4 czerwca: ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (43:47)
4 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów (46:44)

* data rezerwowa - 4 czerwca

 VIII runda:
11 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (43:47)
11 czerwca: ROW Rybnik - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (49:41)
11 czerwca: Stal Gorzów - Get Well Toruń (55:35)
11 czerwca: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (51:39)

data rezerwowa - 15 czerwca

 IX runda:
16 czerwca: Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (54:35)
18 czerwca: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (44:46)
18 czerwca: Fogo Unia Leszno - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (57:33)
9 lipca: Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik (56:34)

 X runda:
25 czerwca: ROW Rybnik - Stal Gorzów (50:40)
25 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (42:48)
25 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (45:45)
25 czerwca: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (41:49)

 data rezerwowa - 9 lipca

 XI runda:
28 lipca: MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik* (55:35)
30 lipca: Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (53:37)
30 lipca: Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (41:49)
30 lipca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (50:40)

 * data rezerwowa - 30 lipca

 XII runda:
4 sierpnia: Get Well Toruń - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa* (41:49)
6 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (56:34)
6 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (52:38)
6 sierpnia: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (41:49)

 * data rezerwowa - 6 sierpnia

 XIII runda:
13 sierpnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (48:40)
13 sierpnia: ROW Rybnik - Get Well Toruń (49:41)
13 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (45:45)
13 sierpnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (47:43)

 XIV runda:
20 sierpnia: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz (49:41)
20 sierpnia: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik (51:39)
20 sierpnia: Stal Gorzów - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (57:33)
20 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (39:51)

 data rezerwowa - 27 sierpnia

 Runda finałowa:

1. runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)

W przypadku awansu do rundy finałowej:
- drużyna z Wrocławia rozegra mecz pierwszej rundy finałowej we Wrocławiu
- drużyna z Rybnika rozegra mecz pierwszej rundy finałowej na wyjeździe

7 września - data rezerwowa

2. runda finałowa (10 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

14 września - data rezerwowa

3. runda finałowa (17 września) - finały

21 września - data rezerwowa

4. runda finałowa (24 września) - finały, rewanże

Baraż - 1 października / data rezerwowa

Baraż, rewanż - 8 października / data rezerwowa

15 października - data rezerwowa

 

MSC DRUŻYNA MECZE PUNKTY +/- ZD RD PD ZW RW PW
1 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 14 25 48 5 1 1 4 1 1
2 Betard Sparta Wrocław 14 25 75 5 0 2 4 1 2
3 Cash Broker Stal Gorzów 14 23 70 5 1 1 3 1 3
4 Fogo Unia Leszno 14 23 86 5 0 2 4 0
5 Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa 14 14 -72 5 1 1 1 0
6 ROW Rybnik 14 11 -70 4 1 2 0 0 7
7 MrGarden GKM Grudziądz 14 10 -63 3 0 4 0 1 6
8 Get Well Toruń 14 8 -74 2 0 5 1 0  6

 

Sezon 2016

1. kolejka: 8-10 kwietnia
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (42-48)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów (57-33)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (48-42)
ROW Rybnik - KS Get Well Toruń (38-52)

2. kolejka: 15-17 kwietnia
Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (56-34)
Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno (48-42)
Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik (51-39)
KS Get Well Toruń - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (51-39)

3. kolejka: 22, 24 kwietnia
Fogo Unia Leszno - KS Get Well Toruń (50-40)
Unia Tarnów - Stal Gorzów (42-48)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (46-43)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (47-43)

4. kolejka: 1 maja
ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz (55-35)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (50-40)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (45-45)
KS Get Well Toruń - Unia Tarnów (48-42)

5. kolejka: 6, 8 maja
MRGARDEN GKM Grudziądz - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (46-44)
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław (41-49)
Stal Gorzów - KS Get Well Toruń (62-28)
Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik (45-45)

6. kolejka: 22 maja
ROW Rybnik - Unia Tarnów (48-42)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (44-46)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (55-35)
KS Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (60-30)

7. kolejka: 3 lipca
Unia Tarnów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (39-51)
Stal Gorzów - ROW Rybnik (53-36)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (58-32)
MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Get Well Toruń (51-39)

8. kolejka: 3, 5 czerwca
KS Get Well Toruń - ROW Rybnik (56-34)
Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz (47-43)
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (53-37)
Betard Sparta Wrocław - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (44-46)

9. kolejka: 19 czerwca
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS Get Well Toruń (53-37)
Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów (52-38)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów (54-36)
ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław (52-38)

10. kolejka: 26 czerwca
Stal Gorzów - Unia Tarnów (59-31)
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (47-43)
KS Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (48-41)
ROW Rybnik - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (36-54)

11. kolejka: 31 lipca
Unia Tarnów - KS Get Well Toruń (31-58)
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (48-42) 
Fogo Unia Leszno - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (45-45) 
MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik (54-36) 

12. kolejka: 5, 7 sierpnia
ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (54-35)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (55-35) 
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów (59-31) 
KS Get Well Toruń - Stal Gorzów (50-40)

13. kolejka: 15 sierpnia (poniedziałek)
Unia Tarnów - ROW Rybnik (50-40)
Stal Gorzów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (44-46)
Betard Sparta Wrocław - KS Get Well Toruń (48-42)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (56-34)

14. kolejka: 21 sierpnia
ROW Rybnik - Stal Gorzów (43-47)
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (59-31)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (43-47)
KS Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz (59-31)

 

Runda finałowa:

1 runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)

2 runda finałowa (11 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

3 runda finałowa (18 września) - finały

4 runda finałowa (25 września) - finały, rewanże

Baraż - 2 października / data rezerwowa

Baraż, rewanż - 9 października / data rezerwowa

16 października - data rezerwowa 

 

MSC DRUŻYNA MECZE PUNKTY +/- ZD RD PD ZW RW PW
1 Stal Gorzów  14 27 111 6 0 1 4 1  2
2 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra  14 27 101 6 0 1 4 1  2
3 Get Well Toruń  14 22 78 7 0 0 2 0  5
4 Betard Sparta Wrocław  14 17 26 5 1 1 2 0  5
5 Mrgarden GKM Grudziądz  14 16 -18 7 0 0 0 0  7
6 ROW Rybnik  14 12 -59 4 0 3 0 1  6
7 Fogo Unia Leszno  14 10 -72 3 2 2 0 0  7
8 Unia Tarnów  14 7 -167 3 0 4 0 0  7