Klub Sportowy Stal Gorzów podobnie jak rok temu przygotowuje dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karnetów na nowy sezon. Kibice Stali podczas spotkania żółto-niebieskich” z PGE Marmą Rzeszów mogą stać sie posiadaczami ciekawych nagród. Dziś do grona firm wspierających naszą inicjatywę dołączył Pałacyk Łąkomin – Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe & SPA.

Lista nagród ufundowanych przez poszczególne firmy :

1 ) Centrum Meblowe Ormeb mieszczący się przy ul. Poznańskiej 106, Międzyrzecz, ufundował voucher o wartości 1500zł na zakupy w sklepie.

2) Centrum Sportowe BodyFitness mgr Halina Kunicka mieszczące się przy ul. Chrobrego 7, które ufundowało 8 karnetów miesięcznych na zajęcia fitness, siłownia, aerobik o wartości 116zł/szt.

3) Salon Masażu i Terapii Relaksacyjnej Grzegorz Kłak mieszczący się przy ul. Powstańców Wlkp. 9, które ufundowało 5 kuponów na dwa bezpłatne masaże.

4) Da Grasso mieszcząca się przy ul. Nadbrzeżnej – Nisza 5, która ufundowała dwa vouchery o wartości 50zł/szt.

5) Super-Pharm mieszcząca się w Nova Park przy ul. Przemysłowej 2, która ufundowała cztery karty podarunkowe o wartości 50zł/szt.

6) Pałacyk Łąkomin Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe & SPA mieszczący się w Łąkominie, który ufundował trzy vouchery o wartości 200zł/szt na zabiegi do Centrum SPA. Dodatkowo każdy z voucherów upoważnia do skorzystania ze zniżki 25% na nocleg ze śniadaniem oraz dodatkowe zabiegi.

Systematycznie, raz w tygodniu, będziemy uaktualniać listę o kolejne nagrody ufundowane przez poszczególne firmy.

Udostępnij