W ubiegłym tygodniu wystartowała nowa akcja promocyjna gorzowskiej Stali o nazwie Siedmiu wspaniałych”. Kibic, który zbierze grupę siedmiu znajomych zdecydowanych na zakup karnetów, otrzyma całoroczną wejściówkę w ramach gratisu. Do klubu zgłosiły się już pierwsze wspaniałe siódemki.

 Nowa akcja skierowana do kibiców żółto-niebieskich jest bardzo prosta. Polega na tym, że kibic, który zbierze grupę siedmiu osób chętnych do zakupu karnetu na nowy sezon, dostaje karnet za darmo od klubu. Należy jednak pamiętać, że karnet gratisowy musi mieć równowartość najniższego karnetu zamówionego w grupie „Siedmiu wspaniałych”.

 – Akcja „Siedmiu wspaniałych” cieszy się dużym powodzeniem wśród kibiców Stali Gorzów. Faktem, który cieszy jest to, że nie ma znacznej przewagi mężczyzn w stosunku do kobiet, a zgłoszeń codziennie przybywa. To świetna okazja dla grup kibiców Stali na zdobycie darmowego karnetu – mówi Krzysztof Podolski, koordynator BSC, który zajmuje się akcją „Siedmiu wspaniałych”.

Jakie kroki wykonać, by wziąć udział w akcji? Po zebraniu grupy siedmiu osób należy napisać wiadomość na adres mailowy: k.podolski@stalgorzow.pl. Kibic otrzyma informację oraz formularz do wypełnienia, gdzie będzie musiał zamieścić swoje dane i dane siedmiu zebranych osób niezbędne do wyrobienia karnetów. Następnie pozostaje mu czekać na wiadomość o wejściówkach gotowych do odbioru.

 – Napomnę także, co do tej pory było tajemnicą, że na zgłoszone drużyny „Siedmiu wspaniałych” czeka niespodzianka, lecz więcej na ten temat nie powiem. Już wkrótce zobaczą to państwo sami – dodaje Podolski.

Udostępnij