Stal Gorzów nagrodziła 20 osób najaktywniej udzielających się na fan page\’ach klubu na portalach Facebook i Twitter. Każda z nich otrzymała kartę kibica, którą teraz będzie mogła wykorzystać w najbardziej odpowiadający jej sposób.

Pracownicy nadwarciańskiego klubu doceniają siłę i popularność portali społecznościowych. Stal na Facebooku ma już ponad 12,5 tysiąca fanów, a kilka miesięcy temu założony został profil na innym wiodącym portalu, czyli Twitterze.

Wielu internautów wiedzę na temat swojej drużyny czerpie właśnie z portali społecznościowych, odrzucając tradycyjne witryny. Facebook czy Twitter dają dodatkowo możliwość interakcji, kibic może przekazać światu swoje zdanie na dany temat, wesprzeć lub skrytykować działania prowadzone w klubie.

Gorzowska Stal nagrodziła najaktywniejszych na polu społecznościowym kibiców. 20 osób otrzymało w prezencie karty kibica. Pracownicy klubu zdradzają, że to nie koniec przedsięwzięcia, ale o rozwoju akcji nie chcą jeszcze informować. Szczegóły poznamy w przyszłym tygodniu.

Udostępnij