Na ulice Gorzowa wyjechało kolejnych pięć autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji z nowymi grafikami Stali Gorzów. – Powierzchnie reklamowe są kontynuacją poprzedniego projektu, tym razem pokazujemy jednak kobiety – fanki Stali Gorzów – mówi Michał Kurzawski, koordynator Business Speedway Clubu.

W styczniu w miejskim ruchu pojawiło się pięć autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji z grafikami Stali Gorzów, które umieszczone zostały na tyłach pojazdów. Nadruki odnoszą się do wiary przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Obok znajduje się miejsce dla logotypów dziewięciu sponsorów, którzy zdecydowali się na taką formę promocji.

 – W tym tygodniu w miasto wyjechało pięć kolejnych pojazdów z nowymi grafikami odnoszącymi się do wiary, która w kibicach Stali jest mocno zakorzeniona. Ten projekt dedykowany jest paniom i tak się składa, że pojawił się akurat przed ich świętem, czyli Dniem Kobiet – mówi Jacek Gumowski, marketing manager Stali.

Autobusy ze stalowymi nadrukami będą kursować po Gorzowie do końca roku na najbardziej obciążonych liniach. Przedstawiciele klubu przekonują, że to świetna forma sponsorskiej promocji. – Reklamy są bardzo dobrze widoczne. Umieszczone są na wysokości osób znajdujących się w pojazdach bezpośrednio za autobusami. Pojazdy poruszają się po całym mieście, a niebawem będą woziły kibiców na mecze naszej drużyny – przyznaje Michał Kurzawski, koordynator Business Speedway Club.

Pracownicy Stali dziękują sponsorom za pomoc w realizacji projektu. – Warto dodać, iż reklamy niektórych naszych partnerów widnieją na wszystkich dziesięciu pojazdach poruszających się po Gorzowie – dodaje Kurzawski.

 

Udostępnij