W miniony poniedziałek odbyła się prezentacja drużyny Peterborough Panthers, w której udział wziął Linus Sundstroem. Szwed trzeci rok z rzędu będzie bronił barw drużyny z hrabstwa Cambridgeshire.

Plany działaczom i mediom z Peterborough pokrzyżowała zimowa aura, która wykluczyła sesję treningową na torze. Dziennikarze musieli więc zadowolić się wyłącznie wywiadami i sesją zdjęciową. Zawodnicy Panter, a wśród nich Linus Sundstroem, zaprezentowali się w nowych kombinezonach zaprojektowanych przez klubową specjalistkę Lucy Frost.

Tegoroczne rozgrywki Elite League podopieczni Jana Staechmanna rozpoczną w Wielki Piątek dwumeczem przeciwko King’s Lynn Stars – najpierw pojedynek na Showground, a kilka godzin później rewanż na Norfolk Arena. Zanim jednak rozgrywki wystartują, zawodnicy Peterborough w przyszły czwartek podejmą w meczu towarzyskim The Lakeside Hammers, a już jutro trójka Panter – Linus Sundstroem, Kenneth Bjerre i Ryan Fisher wystartują w Coventry w turnieju Brandanapolis, w którym tytułu sprzed roku bronił będzie nowy nabytek Stali.

Linus w ubiegłym sezonie w lidze brytyjskiej wystartował w 28 meczach i osiągnął średnią 8,54, co było drugim wynikiem w drużynie. Skuteczniejszy od Szweda okazał się tylko kapitan Kenneth Bjerre.

Dzięki uprzejmości działaczy Peterborough Panthers, poniżej prezentujemy zdjęcia Sundstroema z poniedziałkowej prezentacji drużyny.

Zdjęcia: Andy Dann (www.peterboroughpanthers.co)

 

Udostępnij