Klub Sportowy Stal Gorzów podobnie jak rok temu przygotowuje dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karnetów na nowy sezon. Kibice Stali podczas spotkania żółto-niebieskich” z PGE Marmą Rzeszów mogą stać sie posiadaczami ciekawych nagród. Dziś do grona firm wspierających naszą inicjatywę dołączyła Masarnia Podmiejska.

 

Lista nagród ufundowanych przez poszczególne firmy :

 

1 ) Centrum Meblowe Ormeb mieszczący się przy ul. Poznańskiej 106, Międzyrzecz, ufundował voucher o wartości 1500zł na zakupy w sklepie.

 

2) Centrum Sportowe BodyFitness mgr Halina Kunicka mieszczące się przy ul. Chrobrego 7, które ufundowało 8 karnetów miesięcznych na zajęcia fitness, siłownia, aerobik o wartości 116zł/szt.

 

3) Salon Masażu i Terapii Relaksacyjnej Grzegorz Kłak mieszczący się przy ul. Powstańców Wlkp. 9, które ufundowało 5 kuponów na dwa bezpłatne masaże.

 

4) Da Grasso mieszcząca się przy ul. Nadbrzeżnej – Nisza 5, która ufundowała dwa vouchery o wartości 50zł/szt.

 

5) Super-Pharm mieszcząca się w Nova Park przy ul. Przemysłowej 2, która ufundowała cztery karty podarunkowe o wartości 50zł/szt.

 

6) Pałacyk Łąkomin Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe & SPA mieszczący się w Łąkominie, który ufundował trzy vouchery o wartości 200zł/szt na zabiegi do Centrum SPA. Dodatkowo każdy z voucherów upoważnia do skorzystania ze zniżki 25% na nocleg ze śniadaniem oraz dodatkowe zabiegi.

 

7) EBIS – Tonery, Atramenty mieszczący się przy ul. Jana Dekerta 18 lok. 2, który ufundował wielofunkcyjną drukarkę atramentową firmy CANON. Wartość rynkowa ok 250zł. 

 

8) Pałac Mierzęcin mieszczący się w Mierzęcinie, który ufundował voucher obejmujący – dwa noclegi ze śniadaniem, jednorazowy nielimitowany pobyt w Strefie Wellness oraz nielimitowany pobyt w Strefie Fitness – wszystko dla dwóch osób.

 

9) Masarnia Podmiejska mieszcząca się przy ul. Podmiejskiej 18A, która ufundowała koszyk wędlin o wartości 200zł

 

 

Systematycznie, raz w tygodniu, będziemy uaktualniać listę o kolejne nagrody ufundowane przez poszczególne firmy.

Udostępnij