Stal Gorzów chce zapytać swoich kibiców o ich najpiękniejsze wspomnienia związane z klubem i zawodami żużlowymi. Najciekawsze z nich zostaną umieszczone na oficjalnej witrynie żółto-niebieskich www.stalgorzow.pl.

Klub Sportowy Stal Gorzów rusza z nową inicjatywą dla fanów. – Zbliża się nowy sezon, podchodzimy do niego wszyscy z pewnymi oczekiwaniami, w głowach rodzi się pytanie o formę drużyny. To zrozumiałe. Ale chcemy, by nasi kibice spojrzeli również wstecz i przypomnieli sobie najwspanialsze momenty związane z naszym klubem. Szczególnie liczymy na opowieści starszych fanów, które pokażą młodemu pokoleniu miłośników Stali jak wyglądało kibicowanie żółto-niebieskim w poprzednich dekadach – wyjaśnia Filip Praski, specjalista ds. public relations w gorzowskiej Stali.

Najciekawsze wspomnienia kibiców Stali opublikowane zostaną na oficjalnej witrynie internetowej klubu www.stalgorzow.pl. Chętni swoje propozycje mogą przesyłać do poniedziałku 25 marca do godziny 10. W wiadomości należy zastrzec w jaki sposób osoba ma być podpisana pod swoim tekstem. Klub nie narzuca ograniczeń odnośnie wielkości tekstu.

Materiały można przesyłać na adres mailowy: f.praski@stalgorzow.pl, lub drogą pocztową na adres: Klub Sportowy Stal Gorzów, ul. Kwiatowa 55, 66-400, Gorzów Wlkp.

Udostępnij